Stylizacja paznokci dla leniwych - nie musi być nudna!

przejdź do komentarzy
paznokcie paznokcie/inst/kasiakorczak_/beautystudiowhiteley/von_vanill

Mamy dla ciebie kilka łatwych, ale bardzo efektownych inspiracji.

Nie chce ci się spędzać godzin na stylizacji paznokci? Szkoda ci pieniędzy na wizytę w profesjonalnym salonie, a sama nie masz zbyt wielkich umiejętności? Nie martw się! I na to jest rozwiązanie. Oto pomysły na manicure dla leniwych (czy też mniej utalentowanych...).

MILK BATH NAILS - NAJPIĘKNIEJSZY TREND W STYLIZACJI PAZNOKCI!

Tego lata pojawiło się naprawdę wiele trendów na wakacyjną stylizację paznokci. Niestety, większość z nich wymaga wiele pracy i umiejętności. Dlatego postanowiłyśmy znaleźć kilka inspiracji na manicure dla opornych.

Nasze propozycje nie wymagają żadnych specjalnych umiejętności, ich stworzenie zajmuje zaledwie kilkanaście minut, a przy tym wyglądają naprawdę efektownie.


W naturze nic nie jest idealne, a żaden kwiat nie jest taki sam – nie musisz tworzyć więc misternych stokrotek, wystarczy, że białą kropkę rozmyjesz patyczkiem, tworząc kilka nieregularnych płatków, a na środku namalujesz małą żółtą kropkę.


Brokatowe ombre


Wystarczy, że po nałożeniu bazy posypiesz paznokcie brokatem, pokrywając nim tylko ich część, a następnie utrwalisz brokat bezbarwnym lakierem.


Prosto a jak dziewczęco, prawda?


Wybierz ulubione kolory i namaluj nimi na paznokciach kropki o różnych wielkościach, tworząc w ten sposób ciekawą, oryginalną kompozycję.


Z pędzelka zbierz lakier, pozostawiając na nim tylko jego niewielkie ilości, a następnie, za jego pomocą twórz na paznokcie chaotyczne wzory, przypominające maźnięcia pędzla na płótnie.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!