St.Tropez - Stopniowo opalający balsam do ciała

przejdź do komentarzy
st.tropez stopniowo opalający balsam do ciała st.tropez stopniowo opalający balsam do ciała/

Do tego peeling i pięknie, naturalnie opalona skóra gotowa. Bez nieprzyjemnego zapachu!

Jakie są najczęstsze problemy związane z używaniem samoopalaczy?
Zapach (najczęściej niemiły), sposób aplikacji (możemy pobrudzić ubrania, mieć nieestetyczne plamy i zacieki) oraz kolor.


Czytaj więcej: Jak nakładać samoopalacz, czyli ABC pięknej opalenizny!

A gdyby tak aplikować samoopalacz pod prysznicem, a następnie zmywać go? W dodatku gdyby ten samoopalacz nawilżał skórę, jak zwykły balsam?
Ktoś na szczęście już o tym pomyślał.

St.Tropez Stopniowo opalający balsam pod prysznic i utrwalający opaleniznę peeling do ciałaW ofercie marki St.Tropez właśnie pojawiła się nowość: duet samoopalacza, który stosujemy "na mokro" oraz delikatny peeling, którym przygotujemy skórę.

Jak to działa?

Peeling zawiera ścierające drobiny, które pomagają pozbyć się martwego naskórka bez wrażenia "drapania". To dlatego, że mikroperełki są miękkie i delikatne. Pięknie pachnie i jest bardzo przyjemny w stosowaniu. Stosujemy go pod prysznicem (choć można i na sucho), a następnie na trzy minuty nakładamy samoopalacz, który po upływie zalecanego przez producenta czasu spłukujemy.

Efekty:


Skóra jest miękka, nawilżona - nie musimy już wcierać w nią dodatkowego balsamu do ciała. Kto ma suchą skórę, oczywiście może to jednak zrobić. Najbardziej rzuca się w oczy (a właściwie nos) brak nieprzyjemnego zapachu, ponieważ produkt spłukujemy. Pewna samoopalaczowa nuta jest wyczuwalna, ale jest to zapach bez porównania mniej drażniący i bardzo szybko znika. Nie ma mowy o brudnych ubraniach, konieczności wchłonięcia, etc.

Kolejną zaletą takiej aplikacji jest fakt, że nie ma mowy o zaciekach, nierównomiernym wtarciu preparatu. Opalenizna jest równomierna i naturalna. Utrzymuje się ok. tygodnia bez konieczności ponownej aplikacji. Oczywiście w tym czasie możemy bez problemu brać kolejne prysznice i kąpiele.

Ceny:
Peeling - 79 zł / 200 ml
Samoopalacz - 89 zł / 200 ml

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!