Starsza siostra Gigi i Belli też chce być modelką. Pytanie czy ma na to warunki?

przejdź do komentarzy
alana hadid alana hadid/instagram.com/lanzybear

Świat mody spiera się, czy Alana powtórzy sukces sióstr.

Świat mody opiera się na znajomościach, często osób znanych nam z pierwszych stron gazet bądź tych bardzo wpływowych, które chowają się w cieniu tych pierwszych. Są też takie znajomości, jak koneksje rodzinne, które również w tym świecie zdają się być pomocne. Alana Hadid ma wszystko: znanych przyjaciół, sławnego ojca oraz Gigi, Bellę i Anwara Hadid za rodzeństwo. Czy to jednak wystarczy, by stać się ikoną mody?

ZOBACZ TEŻ: GIGI HADID POKAZAŁA ZDJĘCIE, NA KTÓRYM GOŁYM OKIEM WIDAĆ, DO KOGO JEST PODOBNA

33-latka jest owocem miłości Mohameda Hadid i Mary Butler, poprzedniej żony ojca Gigi i Belli. Tak samo jak modelingowa trójka rodzeństwa Hadid, Alana jest czwartym dzieckiem Mohameda, które odziedziczy gigantyczną fortunę po ojcu milionerze.

Do tej pory Alana pracowała w branży mody z innej strony - była osobistą stylistką, pomagała ludziom ubierać się odpowiednio za wynagrodzenie oraz sama projektowała ubrania. Wygląda jednak na to, że pozazdrościła sukcesu Gigi i Belli, bo sama postanowiła spróbować swoich sił w modelingu. Kilka dni temu Alana została przyłapana przez paparazzi na planie sesji zdjęciowej, gdzie pozowała bardzo naturalnie i wdzięcznie.

ZOBACZ TEŻ: Gigi Hadid: Mój ojciec był uchodźcą, nie byłam sławna od dziecka


Wiele osób nie wróży dziewczynie kariery ze względu na wiek (33 lata) oraz brak unikalnej urody. Część z nich zwala winę na podobieństwo do ojca, a nie do matki. Warto jednak zwrócić uwagę na jej figurę, która wygląda naprawdę świetnie.

Zobaczcie zdjęcia Alany. Myślicie, że zrobi tak spektakularną karierę jak Gigi czy Bella?


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (2): sortuj
  • gość 12-02-19, 19:41 cytuj
    Wcale nie jest piękna, tylko zadbana, a to różnica.
  • gość 10-02-19, 16:45 cytuj
    Też jest piękna.