Sposób na naturalne fale! Wygraj lokówkę tulipanową Philips

przejdź do komentarzy
fale fale/materiały prasowe

Marka Philips prezentuje nową lokówkę Tulip Easy Natural, dzięki której nawet jedną ręką zrobisz naturalne fale!

Czym właściwie jest lokówka Philips Tulip?

Jeśli masz proste włosy i uwielbiasz naturalnie wyglądające loki, pewnie wiesz, że niełatwo osiągnąć taki efekt. Szczególnie rano, gdy się spieszysz i masz do dyspozycji tylko kilka minut, potrzebujesz czegoś naprawdę poręcznego, co pomogłoby Ci stworzyć naturalne loki, także z tyłu głowy.

Rozumiejąc tę potrzebę Philips stworzył lekką i łatwą w obsłudze lokówkę Easy Natural o wyjątkowym kształcie tulipana. To właśnie dzięki takiej konstrukcji i specjalnym płytkom, pasma włosów są przytrzymywane podczas układania, co umożliwia stworzenie naturalnie wyglądających fal nawet jednym prostym ruchem! Twoja fryzura będzie wyglądać tak, jakby jej ułożenie nie wymagało żadnego wysiłku!

Jak zrobić fale jedną ręką?

Tworzenie fal i loków przypomina podkręcanie wstążeczki podczas pakowania prezentów. Zacisk i płytki grzejne lokówki Easy Natural automatycznie przytrzymują pasma włosów podczas układania, dzięki czemu można zakręcić loki jedną ręką, a następnie pojedynczym ruchem odwinąć pasmo, które staje się podkręcone. I tak szybko można uporać się ze wszystkimi pasmami, a problemów nie sprawią nawet włosy z tyłu głowy.

cccc


Produkt całkowicie bezpieczny!

Nie trzeba też obawiać się oparzeń - płytki grzejne mają bowiem zabezpieczenie przed dotknięciem, więc nie ma mowy o przypadkowych oparzeniach. Lokówka jest ponadto lekka i bardzo poręczna. Jej wąski uchwyt i niewielkie wymiary sprawiają, że można ją zabrać ze sobą na wakacje czy wyjazd służbowy.

Co bardzo ważne, nowa lokówka Tulip nie zniszczy Twoich włosów! Ochronna powłoka ceramiczna zastosowana na płytkach lokówki zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła i jest mniej szkodliwa dla włosów, które pozostają miękkie i lśniące. Dodatkowo temperatura 200°C gwarantuje dobre rezultaty nawet w przypadku grubych włosów i jest dla nich bezpieczna.

cccc


Zobacz również film, na którym Anna Dereszowska z łatwością robi fale jedną ręką!Rekomendowana cena detaliczna lokówki Tulip Easy Natural wynosi 159,00 PLN.

UWAGA KONKURS!

Do wygrania aż 5 lokówek Philips Tulip!

Wystarczy, że odpowiesz na pytania:

Ile razy w filmie pada słowo "loki"?

oraz

Jakie są Twoje sposoby na idealną fryzurę i dlaczego to właśnie Ty powinnaś wygrać lokówkę Philips Tulip?

Zgłoszenie wyślij na adres: tulip_zeberka@marquard.pl

Czekamy do: 30.04.2015!

Nie zapomnij o podaniu swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer kontaktowy)!

Regulamin znajdziesz tutaj.
Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!