Ślubny makijaż? Nie popełnij tych BŁĘDÓW!

przejdź do komentarzy
triki makijażowe triki makijażowe/mat. pras.

Kilka sprawdzonych rad!

Szykujecie się na nadejście wielkiego dnia - momentu Waszego ślubu? Jeśli tak, powinnyście przeczytać te kilka rad uważnie. Szczególnie jeśli macie zamiar wykonać ślubny makijaż samodzielnie.

ZOBACZ TEŻ: Makijaże ślubne wg Bobbi Brown

Przygotowałyśmy dla Was kilka makijażowych trików, które uchronią Was przed mniejszą lub większą wpadką związaną z make-upem. Przeczytajcie, nawet jeśli nie szykujecie się aktualnie do zamążpójścia i nie wybieracie dla siebie idealnej sukni ślubnej... W końcu nie jest to jedyna ważna okazja, przy której będziecie chciały wyglądać nieskazitelnie.

Ślubny makijaż? Nie popełnij tych BŁĘDOW!Po pierwsze - zero SPF!
Ten jeden, jedyny raz możecie zapomnieć o kosmetykach z filtrami, chyba że chcecie wyglądać na zdjęciach robionych z fleszem wyjątkowo niekorzystnie... Efekt "białej maski" jest w tym przypadku gwarantowany.


Po drugie - zrezygnuj z grubej warstwy błyszczyku i czerwonej szminki
Mogą okazać się wyjątkowo problematyczne... Pierwsza z powodu lepkości, druga jako potencjalna przyczyna ubrudzeń. Czerwień na ustach może także wyjść mało estetycznie w przypadku czarno-białych zdjęć.

Po trzecie - zachowaj umiar z opalenizną
Każdą... I sztuczną i prawdziwą. Już dawno minęła moda na mocną opaleniznę, szczególnie tę nienaturalną. Dodatkowo może się ona okazać problematyczna... Jej nadmiar może pozostawić ślady na kreacji.

Po czwarte - zbyt ciężki, nienaturalny makijaż
Zdecydowanie nie sprawdzi się on w tej sytuacji. Sztuczne rzęsy zostaw na inne okazje. Uważaj też z poprawkami! Zamiast maskować świecenie się dokładając kolejną warstwę pudru, postaw na chusteczki matujące! Działają idealnie, a przy tym nie niszczą i nie obciążają makijażu.

Przekonajcie się same, że to działa!

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!