©KODA Rapid Spaceback - kobieca strona samochodu!

przejdĽ do komentarzy
skoda skoda/mat.prasowe

Odkryj na nowo swoj± kobieco¶ć dzięki ©KODZIE Rapid Spaceback.

Rapid Spaceback to pierwszy kompaktowy hatchback w ofercie ©KODY. Dlaczego to dla Ciebie ważne? Duża pokrywa bagażnika, poł±czona z tyln± szyb± gwarantuje doskonały dostęp do przestronnego bagażnika. Jego pojemno¶ć (od 415 do aż 1380 l) jest jedn± z największych w segmencie, ale ważniejsze jest to, że dzięki temu zmie¶cisz w nim absolutnie wszystko to, co musisz mieć, bez żadnych problemów! Dodatkowo półkę bagażnika można łatwo i bezpiecznie schować za kanap± wtedy, gdy przewozisz co¶ większego. Genialne!

Kiedy już wszystko zapakujesz, zapraszamy Cię do wnętrza – czyż nie jest wyj±tkowo jasne? To zasługa największego w historii ©KODY panoramicznego okna dachowego. Rozja¶nia wnętrze, poprawia Twoje samopoczucie i akcentuje wyrazisty, modny wygl±d modelu Rapid Spaceback. Jak to możliwe? Zwróć uwagę, jak szklany dach płynnie ł±czy się z wydłużon± tyln± szyb± – to rozwi±zanie sprawia, że na drodze zawsze będziesz zauważona!

©KODA Rapid Spaceback – kobieca strona samochodu!


©KODA Rapid Spaceback oferuje również wiele możliwo¶ci personalizacji nadwozia i wnętrza. Klientki mog± wybierać spo¶ród 13 najmodniejszych kolorów nadwozia, atrakcyjnych wzorówfelg oraz w¶ród 3 wersji wykończenia wnętrza. Z pewno¶ci± skomponuj± dzięki temu swojego Rapida Spaceback tak, by jak najlepiej oddawał ich osobowo¶ć.

Każda kobieta wie, że liczy się nie tylko wygl±d zewnętrzny (choć jest ważny!), ale również inne zalety. Także w tej materii ©KODA Rapid Spaceback zaskakuje i wyróżnia się na tle konkurentów przemy¶lanymi rozwi±zaniami, które uprzyjemni± codzienno¶ć. Rapid Spaceback ma na przykład podwójn± podłogę w bagażniku, przez co można go wykorzystać do maksimum. Dodatkowo skrobaczka do szyb, umieszczona po wewnętrznej stronie pokrywy wlewu paliwa. ¦wietne rozwi±zanie, bo zawsze łatwo znaleĽć i szybko oczy¶cić szyby, by za chwilę cieszyć się sprawnie działaj±c± klimatyzacj± oraz przestronnym, komfortowym wnętrzem.


Rapid Spaceback oferuje również kieszeń na kamizelkę odblaskow± pod fotelem kierowcy, dwustronn± matę w bagażniku i pojemnik na odpadki w drzwiach. A do tego również uchwyt na kwit parkingowy, urz±dzenia multimedialne oraz na kubki z przodu i z tyłu. Super!

©KODA Rapid Spaceback – kobieca strona samochodu!


Konstruktorzy ©KODY pamiętali również o tym, by zawsze i w każdych warunkach być bezpieczn±. To dlatego, w wyposażeniu auta znajdziesz czołowe i boczne poduszki, kurtyny gazowe, trójstopniowe pasy bezpieczeństwa z regulacj± wysoko¶ci zaczepienia i napinaczami z przodu oraz zagłówki z regulacj± wysoko¶ci. W standardzie znajduj± się także układy ABS (zapobiega po¶lizgowi kół w czasie hamowania) i ESC (stabilizuje tor jazdy, gdy za szybko wjedziesz w zakręt). Innymi opcjonalnymi elementami z zakresu bezpieczeństwa s± ksenonowe reflektory, system kontroluj±cy ci¶nienie w oponach, reflektory przeciwmgłowe z funkcj± do¶wietlania zakrętów i wspomaganie ruszania pod górę.

Za kierownic± Rapida Spaceback jeste¶ w dobrych rękach!


©KODA Rapid Spaceback – kobieca strona samochodu!


No i jeszcze koszty utrzymania – nikt nie chce mieć samochodu, który jest drogi w utrzymaniu, prawda? Dlatego niezawodny Rapid Spaceback dostępny jest z bardzo oszczędnymi silnikami benzynowymi lub wysokoprężnymi o mocy od 75 do 122 KM. Skojarzono je albo ze skrzyni± mechaniczn±, albo automatyczn±. Wszystko po to, by zapewnić Ci komfort, wygodę i swobodę my¶li.

©KODA Rapid Spaceback – kobieca strona samochodu!

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!