Skąd biorą się modelki? (FOTO)

przejdź do komentarzy
erin heatherton erin heatherton/©Fame/Flynet

Czy tylko z "przypadku"?

Czasem aż trudno uwierzyć, że przypadek może zadecydować np. o światowej karierze modelki. Oczywiście w tej branży nie jest to regułą, ale sytuacji tego typu nie brak. No właśnie… A tak w ogóle, to skąd się biorą modelki?

Odpowiedz „z przypadku” byłaby tu chyba odrobinę zbyt uogólniająca. Chociaż…
 


Skąd biorą się modelki? (FOTO)
Jessica Hart

Właśnie tak do modelingu trafiła Jess Hart. Blondwłosa posiadaczka charakterystycznej diastemy zaczęła karierę od Dolly Magazine, gdzie do konkursu na modelkę zgłosiła ją ciotka.

Skąd biorą się modelki? (FOTO)
Kate Moss

Kate Moss miałaby szansę nie zostać wyłonioną, gdyby nie wakacje na Bahamach w 1988 roku. Modelka miała wówczas 14 lat i została dostrzeżona na lotnisku JFK w Nowym Jorku.

Skąd biorą się modelki? (FOTO)
Megan Gale

Megan Gale jest jedną z modelek, które zapracowały na swój sukces od samego początku. Karierę zaczęła robić w 1999 roku, po 4 latach castingów… Skupiła się wówczas na reklamach i to był drugi krok do jej sukcesu – pierwszym był upór.


Skąd biorą się modelki? (FOTO)
Gisele Bündchen

Gisele Bündchen może mówić o prawdziwym szczęściu – w końcu ilu modelkom udało się trafić na wybiegi z centrum handlowego? W 1993 roku właśnie w takim miejscu 14-letnią Gisele odkryli w Brazylii pracownicy agencji modelingowej.

Skąd biorą się modelki? (FOTO)
Miranda Kerr

Mirandzie Kerr w karierze pomogła sesja w 1997 roku dla Dolly Magazine i na pewno nie zaszkodziło to, że pochodzi z małej australijskiej miejscowości.

Skąd biorą się modelki? (FOTO)
Karlie Kloss

Karlie Kloss podczas kwestowania ściągnęła na siebie uwagę agentów modelingowych . Ta zbiórka wyjątkowo się jej opłaciła… Przyszłej modelki nie dało się pominąć wzrokiem. Wyróżniała się sposobem chodzenia, bycia – zawdzięczała je lekcjom baletu.

Skąd biorą się modelki? (FOTO)
Lily Aldridge

Lily Aldridge trafiła do modelingu w wieku 16 lat prosto ze szkolnego balu… Właśnie tam została zauważona. W starcie kariery pomogła jej kampania dla Abercrombie & Fitch.

Skąd biorą się modelki? (FOTO)
Erin Heatherton

Erin Heatherton zanim została Aniołkiem Victoria’s Secret, była zwykłą nastolatką spędzającą wakacje w South Beach – tam została odkryta.

Aż chciałoby się jednak powiedzieć – różne przypadki chodzą po ludziach…

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!