Shailene Woodley: Myję włosy raz w miesiącu!

przejdź do komentarzy
shailene woodley shailene woodley/Fame Flynet

Zobacz, czym jeszcze zaskoczy Cię gwiazda!

Shailene Woodley jest naprawdę intrygującą aktorką!

ZOBACZ TEŻ: CO SHAILENE WOODLEY DAJE SWOJEJ WAGINIE?!

Bardzo podoba nam się fakt, że włosy, które obcięła do roli w filmie, oddała fundacji, która zajmuje się tworzeniem peruk dla osób walczących z nowotworami. Od 2010 wspiera inicjatywy lokalnych społeczności, założyła nawet fundację!

Znalazłyśmy również kilka dziwactw...

Shailene używa tylko naturalnych kosmetyków. Jedną z jej ulubionych marek jest Jamala Hamadi, której hasło reklamowe brzmi: Testowane na aktorach, nigdy na zwierzętach! Swoją drogą, chyba nie wydaje na nie zbyt wiele pieniędzy, szamponu do włosów używa... raz w miesiącu!

Swego czasu aktorka jadła... glinę!

Po raz pierwszy o dobroczynnych skutkach jedzenia gliny usłyszałam od taksówkarza. Pochodził z Afryki i powiedział, że tam kobiety, które są w ciąży, jedzą glinę. Potem odkryłam, że glina jest fantastyczna, ponieważ twój organizm nie absorbuje jej, tymczasem ona wiąże metale ciężkie, które znajdują się w naszym organizmie i oczyszcza go z nich - powiedziała w jednym z wywiadów.

Woodley pije JEDYNIE wodę z górskich źródeł, które znajdują się w Kaliforni! Jeżeli ma czas, sama po nią jeździ! Już wiesz, co jest w słoiku, który bardzo często ma przy sobie.

Mimo tego wszystkiego - w dalszym ciągu ją uwielbiamy! A może Wy macie jakieś swoje "dziwactwa"?Urodowe dziwactwa Shailene Woodley

Urodowe dziwactwa Shailene Woodley

Urodowe dziwactwa Shailene Woodley

Urodowe dziwactwa Shailene Woodley

Urodowe dziwactwa Shailene Woodley

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!