Selena Gomez wyznała, że z chorobą będzie walczyła do końca życia!

przejdź do komentarzy
selena gomez selena gomez/© Instagram, starstock,theimagedirect

Tym razem nie chodzi o nerki...

Postanowienie noworoczne Seleny Gomez wzruszyło miliony fanów. Piosenkarka zakończyła dwutygodniowy program leczenia ambulatoryjnego depresji i stanów lękowych. W jednym z wywiadów wyznała, że jest zdeterminowana, aby uczynić ten rok lepszym od poprzedniego. W pierwszej kolejności zamierza walczyć o zdrowie i lepsze samopoczucie.

Od kilku lat gwiazda otwarcie wypowiada się na temat stanu swojego zdrowia. Jednym z zagadnień, które otwarcie porusza, jest depresja.

Przez depresję i stany lękowe miałam wiele problemów. Mówię o tym głośnio, niestety czuję, że nie jest to coś, co kiedykolwiek uda mi się przezwyciężyć.
- wyznała piosenkarka.

ZOBACZ TEŻ: STYLISTKI SELENY GOMEZ WYJAWIŁY, ILE TRWAŁA JEJ METAMORFOZA! WYTRZYMAŁABYŚ TYLE?

Piosenkarka jest w pełni świadoma, że stan, z którym walczy, będzie jej towarzyszył do końca życia.

Myślę, że to bitwa, z którą będę musiała się mierzyć do końca życia, i nie przeszkadza mi to. Rozpoczynam mój rok od myśli, że powinnam stawiać siebie ponad wszystko inne. Nie wyznaczam sobie celu. Nie chcę być rozczarowana, jeśli go nie osiągnę.
- dodała.

25-latka, która przez ostatnie dwa lata, była jedną z najczęściej obserwowanych osób na Instagramie, otworzyła się także na temat mediów społecznościowych. Według niej, pomimo ich popularności są niesamowicie szkodliwe dla całego pokolenia. Piosenkarka twierdzi, że kreują fałszywe wartości.

ZOBACZ TEŻ: SEKRET SELENY GOMEZ! KOBIETY WALCZĄ O KOSMETYKI, KTÓRYMI WYKONAŁA TEN MAKIJAŻ!

Niestety ma rację. Młodzi ludzie często nie odróżniają prawdy od fikcji, z której w dużej mierze media społeczościowe się składają. Dobrze słyszeć, że jedna z największych idolek współczesnego świata ma odwagę na takie wyznania. Jej głos to kropla w morzu potrzeb, jednak to właśnie kropla drąży skałę. Mamy nadzieję, że w jej ślady pójdzie więcej gwiazd.


Selena Gomez wyznała, że z chorobą będzie walczyła do końca życia!

Selena Gomez wyznała, że z chorobą będzie walczyła do końca życia!

Selena Gomez wyznała, że z chorobą będzie walczyła do końca życia!

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!