Selena Gomez wysyła opinii publicznej wiadomość nadrukowaną na T-shirt

przejdź do komentarzy
selena gomez selena gomez/instagram@selenagomez FORUM(BACKGRID)

Czy to coś zmieni?

Selena Gomez na jakiś czas zniknęła z mediów społecznościowych. Przerwa jaką zrobiła sobie artystka pomogła jej nabrać dystansu do wielu spraw i złapać głębszy oddech. Po kilku miesiącach milczenia Selena wróciła z ważną misją, którą stara się realizować w bardzo ciekawy sposób.

ZOBACZ TEŻ: SELENA WRACA W WIELKIM STYLU! WSPOMINA STARE WŁOSY I NAGRYWA OSOBISTĄ PIOSENKĘ

Piosenkarka nie ukrywa, że jakiś czas temu przeszła załamanie i miała poważne problemy z depresją, ale czarne chmury nad Seleną już minęły. Zebrała siły, a teraz chce pomagać innym.

Gomez wysłała wyraźny sygnał do opinii publicznej – kiedy wychodziła z siłowni miała na sobie biały T-shirt, którym zadebiutowała ponad miesiąc temu. Na koszulce widnieje ważne przesłanie. Jestem wdzięczna za wszystko, co dzieje się w moim życiu i za wszystko, co dopiero nadejdzie. Ruszam dalej, bo nikt nie zrobi tego za mnie.

Ta wiadomość na koszulce odzwierciedla to, co Selena chce przekazać również przez swoje media społecznościowe. W jej pierwszym poście po długiej przerwie napisała o rozwoju i osobistej podróży. Ostatni rok był zdecydowanie rokiem rozwoju i autorefleksji. Zawsze są to wyzwania, które pokazują Ci kim jesteś i co jesteś w stanie przezwyciężyć. To nie jest łatwe, ale jestem dumna z tego, kim jestem i cieszę się z nadchodzącego roku .

Ale to nie pierwszy raz, kiedy Selena dzieli się przesłaniem w ten sposób. Kiedy po raz pierwszy pokazała się po terapii miała na sobie bluzę z napisem Reputation - był to znak skierowany w stronę jej przyjaciółki Tylor Swift. Kolejnym przykładem jest bluza z napisem Choose empathy , o której rozpisywały się media. Selena w ten sposób chciała dać do zrozumienia, jak ważne są uczucia innych i jak łatwo można kogoś zranić pisząc komentarz w sieci. Miejmy nadzieję, że jej działania coś zmienią, a przynajmniej skłonią do refleksji.

ZOBACZ TEŻ: PRAWDZIWA TWARZ SELENY GOMEZ. TEN SALON PROWADZI WOJNĘ Z UDAWANĄ NATURALNOŚCIĄ

Co Wy na to?


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (1): sortuj
  • gość 01-02-19, 10:32 cytuj
    Jezu jaki zaplon juz z tydz temu o tym pisali :|