Selena Gomez o swoim stylu

przejdź do komentarzy
selena gomez selena gomez/© PR Photos

"Kiedyś ubierałam się jak chłopak".

Młodziutka Selena Gomez jest obecnie uznawana za jedną z najlepiej ubranych młodych aktorek. Jak się okazuje, ta śliczna kokietka nie zawsze lubowała się w sukienkach i kreacjach od najlepszych projektantów.

W jednym z wywiadów gwiazdka wyznała, że do 13. roku życia praktycznie w ogóle nie interesowała się modą. Wręcz przeciwnie - młoda Selena ubierała się jak chłopak.

Nie starałam się podążać za modą. Do 11. roku życia ubierałam się, jak chłopak. Kiedy skończyłam 13 lat, zaczęłam poszukiwać swojego własnego stylu. Kupowałam magazyny o modzie i podpatrywałam, jak ubierają się gwiazdy - mówi.

Czym dzisiaj jest dla Seleny moda?


Moda jest dla mnie zabawą. Styl ma odzwierciedlać to kim jesteś i w jakim jesteś nastroju. Mój osobisty styl jest zdecydowanie bardziej klasyczny. Kocham białe i czarne ubrania, bardzo neutralne i organiczne. Moje ulubione części garderoby to buty i szaliki, które mogę nosić praktycznie o każdej porze roku. Lubię zakładać szalik do letniej sukienki, ponieważ to jest bardzo słodkie i dziewczęce - dodała gwiazdka.

Jak oceniacie styl młodej gwiazdki?


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!