Sekrety urody Edyty Górniak

przejdź do komentarzy
edyta górniak edyta górniak/Pytanie na Śniadanie, KAPiF

Zgadnijcie, co kolekcjonuje piosenkarka!

Wczoraj rano w studio Pytanie na śniadanie gościła Edyta Górniak. Zdradzała sekrety swojej urody, przyznała się nawet do... cellulitu.

Cały wywiad znajdziecie TUTAJ.

Poznajcie urodowe przykazania gwiazdy.

1. Edyta nie je mięsa. Uważa, że wegetarianizm zapewnia jej szczupłą sylwetkę. Twierdzi, że zwierzęta w momencie, kiedy są uśmiercane, uwalniają do krwiobiegu adrenalinę i mięso staje się... trujące.

2. Codziennie rano wypija szklankę wody. Musi być ona w temperaturze pokojowej, aby nie ochładzać organizmu.

3. "Ceremonia soków". Piosenkarka powtarza, że uwielbia soki, owocowe i warzywne. Traktuje je jako "przygotowanie organizmu do trawienia".

4. Analizuje to, co znajduje się w poszczególnych produktach. Twierdzi, że jej organizm momentalnie wyczuwa np. obecność sody w produkcie i wtedy puchnie, czego Edyta nienawidzi.


5. Mam obsesje na punkcie białych zębów - mówi Edyta w wywiadzie. Piosenkarka kolekcjonuje... szczoteczki do zębów! Do studia przyniosła ich aż 7. Niektóre są do masażu dziąseł, a niektóre do porządnego szorowania zębów. - Zawsze miałam "fisia" na punkcie zębów, dlatego że jestem wokalistką - kontynuuje. Jak dowiadujemy się później, Edyta zawsze ma przy sobie szczoteczkę i potrafi myć zęby nawet kilka razy dziennie - po każdym posiłku oraz przed każdym występem.

6. Uwielbiam zdrową żywność, uwielbiam zdrowy tryb życia i lubię mieć poczucie, że jestem zdrowa - dodaje Edyta. Kontynuuje, że należy dobrze traktować swój organizm poprzez dietę i napoje - należy pić bardzo dużo wody.

Zastosujecie się do porad Edyty?

Sekrety urody Edyty Górniak

Sekrety urody Edyty Górniak

Sekrety urody Edyty Górniak

Sekrety urody Edyty GórniakPolecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!