Sekret makijażu Kim Kardashian - konturowanie twarzy [VIDEO]

przejdź do komentarzy
konturowanie twarzy konturowanie twarzy/YouTube

Nie takie trudne, jak się wydaje!

Wyjściowy makijaż (np. taki, jak dzisiejszy) nie może obyć się bez wykonturowania twarzy. Ale co to tak właściwie jest to słynne konturowanie? Jest to sekret makijażu Kim Kardashian, który polega na stworzeniu sztucznych cieni na twarzy i podkreślenie m.in. kości policzkowych. Działa cuda!

ZOBACZ TEŻ: KONTUROWANIE TWARZY W STYLU KIM KARDASHIAN

Polecamy Wam zacząć makijaż od aplikacji na całą twarz dobrej bazy, która sprawi, że Wasze dzieło całą noc będzie wyglądać idealnie. Następnie przechodzimy do nałożenia podkładu. Pod oczy, na brodę, czubek nosa i czoło kładziemy korektor (musi być jaśniejszy od koloru podkładu). Na kości policzkowe, linię żuchwy, czoło i nos nakładamy ciemny korektor (może być również bardzo ciemny podkład lub baza brązująca). Nie przerażajcie się tym, jak będziecie wyglądać, wszystko jest w jak najlepszym porządku!

Zabieramy się za rozcieranie. Do tego celu będziemy potrzebować pędzla lub specjalnej gąbeczki (np. BeautyBlendera). Na linii styku dwóch odcieni, delikatnie blendujemy je ze sobą, aby uniknąć nieestetycznych smug i ostrych linii. Kiedy skończymy, utrwalamy twarz pudrem (sypkim lub prasowanym). Następnie w miejscach, w których nakładałyśmy ciemny korektor, konturujemy twarz bronzerem. Na szczyty kości policzkowych nakładamy rozświetlacz. Dajemy go również na szczyt nosa, czoło i brodę. Gotowe!

Możecie przejść do wykonywania makijażu oka, chociaż polecamy Wam zrobić to przed konturowaniem. Będziecie miały pewność, że cienie nie osypią się Wam na policzki i nie zniszczą makijażu.

Wypróbujecie?Sekret makijażu Kim Kardashian - konturowanie twarzy [VIDEO]

Sekret makijażu Kim Kardashian - konturowanie twarzy [VIDEO]


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!