Sekret cudownych metamorfoz (FOTO+VIDEO)

przejdź do komentarzy
metamorfoza w 15 minut metamorfoza w 15 minut/Instagram

Ta zajęła 15 minut.

Od jakiegoś czasu w internecie zaczęły pojawiać się zdjęcia niesamowitych metamorfoz. Wyglądało to jakby ludzi ogarnęła fala opamiętania, zdrowego rozsądku i ogromnej chęci do pracy nad sobą. Brzmi optymistycznie? Jednak część z metamorfoz ma najwyraźniej niewiele wspólnego z rzeczywistą pracą w nie włożoną.

Pokazała to m.in. prowadząca profil melvfitness na Instagramie trenerka fitness. Niedawno zamieściła zestawienie zdjęć przed metamorfozą i po niej. Robiło ono wrażenie, a tym większe im dłużej czytaliśmy komentarz do niego. Okazało się, że cała metamorfoza zajęła jej 15 minut. Jak to zrobiła?

Zabawiła się dodatkami – lekko zmieniła strój, zdjęła futerał z iPhone’a, rozpuściła włosy – ustawiła się w innej pozycji i do zdjęcia użyła filtru zmieniającego światło na cieplejsze. Kilka prostych sztuczek a efekt jest zaskakujący.

Podobną metamorfozę przedstawił Furious Pete – nakręcił krótki filmik pokazujący jego „przemianę”.

Pamiętajmy o tym podczas oglądania zdjęć, na których użytkownicy portali pokazują efekty przed i po cudownych treningach. Zamiast się dołować, że nam udało się najdłużej wytrwać na diecie „od jutra się odchudzam”, podchodźmy do kwestii niesamowitych efektów z jak największą dozą dystansu.

metamorfoa w 15 minut
Melvfitness Instagram

metamorfoa w 15 minut
Melvfitness Instagram

metamorfoa w 15 minut
Furious PeteYouTube

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!