Saszetka Karoliny Wolskiej

przejdź do komentarzy
karolina wolska karolina wolska/ © KAPiF

Glam czy szlam?

O niestałości świata wybiegów świadczy fakt, że nawet to, co kiedyś uważano za największą wpadkę, z czasem lansowane jest jako modne. Tak było z zakładaniem rajstop do butów „bez palców”, noszeniem białych rajstopek mając więcej niż 8 lat, czy pokazywanie się z torebką w formie saszetki.

Saszetki kojarzone są raczej z turystami w średnim wieku, którzy w obawie przed kradzieżą trzymają na brzuchu dokumenty, aparat i pieniądze.

Okazuje się jednak, że taki rodzaj torebki znajduje swoje wielbicielki, wśród których znalazła się żona Roberta Gonery - Karolina Wolska.

Para pojawiła się kilka dni temu na premierze filmu Złoty środek. Wolska ubrana była dość elegancko, można nawet powiedzieć – klasycznie. Miała na sobie szarą sukienkę o prostym kroju, na którą założyła tweedowy żakiet. Strój dopełniły cienkie, czarne rajstopy oraz lakierowane czółenka. Zachowawcza całość została przełamana czarno-białą saszetką.


Może to i dobrze, że Karolina pokusiła się o małe odejście od klasyki, gdyż przy dość luźnym stroju męża wyglądałaby zbyt sztywno.

Mimo wszystko uroda i szyk takiego modelu torebki są dość dyskusyjne. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat i jak oceniacie zestaw zaprezentowany przez Karolinę Wolską?


 Saszetka Karoliny Wolskiej

 Saszetka Karoliny Wolskiej

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!