Sarah Stage zrobiła sobie tabletki z łożyska (FOTO)

przejdź do komentarzy
sarah stage sarah stage/Instagram

I pokazała kolejne zdjęcie synka!

Sarah Stage to chyba obecnie najpopularniejsza młoda mama w sieci. Podczas ciąży cieszyła się małym i zgrabnym brzuszkiem, a kilka dni po porodzie pochwaliła się idealnym ciałem. Modelka lansuje się na fit mamę i przedstawia swoje sposoby na zdrowe i piękne ciało.

Tym razem zaskoczyła... tabletkami z łożyska. Jedzenie łożyska ma zapobiegać depresji poporodowej, zwiększać laktację, przyspieszać gojenie ran poporodowych, dodawać sił i jest prawdziwą bombą hormonów. Nic dziwnego, że pojawiają się oferty firm farmaceutycznych, które przygotowują łożysko do spożycia, przetwarzając je na syropy, tabletki i inne mikstury. W Wielkiej Brytanii czy USA taka usługa kosztuje ok. 200-300 dolarów.

Sarah Stage 9 dni po porodzie - po ciąży nie ma już śladu!


Skorzystała z niej Sara i rozpoczęła spożywanie magicznych pigułek, czym pochwaliła się na swoim Instagramie. Przy okazji pokazała najnowsze zdjęcie synka. Jest śliczny! Co Wy sądzicie o zjadaniu własnego łożyska? Skusiłybyście się na taką przyjemność?


Reading mixed reviews on Placenta Pills.. Thoughts? 💊 I'll let you know how it goes 💜

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 🍔SARAH STAGE🍔 (@sarahstage)His first photo shoot w/ @funkyFreshKids14 🐻 #Zoolander #ninja #JamesHunter

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 🍔SARAH STAGE🍔 (@sarahstage)


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!