Sarah Stage, ciężarna modelka z 6-pakiem, odpowiada hejterom

przejdź do komentarzy
gwiazdy w ciąży gwiazdy w ciąży/Instagram

Przypomnijmy, że to już 9. miesiąc jej ciąży!

Im bliżej końca ciąży Sarah Stage, tym większe emocje wzbudza jej nadal maleńki jak na dziewiąty miesiąc brzuszek. Nie da się ukryć, że niemały wkład ma w całe zamieszanie sama przyszła mama. Modelka coraz to podgrzewa atmosferę wokół swoich kształtów kolejnymi zdjęciami, które zamieszcza na swoim instagramowym profilu.

ZOBACZ TEŻ: Tak Sarah Stage wygląda w 9. miesiącu ciąży!

Trudno się dziwić, że nie zbiera pod nimi jedynie pochwał i wyrazów zachwytu. Sarah jest mocno krytykowana za poddawanie się ciężkim treningom przez ostatnie miesiące, i choć w tym przypadku nie wpływają one na dobre wyniki przyszłej mamy, Stage miała okazję przeczytać już niejeden mało wybredny komentarz na swój temat...

Modelka postanowiła w końcu zareagować na nie na swoim instagramowy koncie. Pod jednym z ostatnich zdjęć - dokumentującym przy okazji ciążę w 37 tygodniu - odpowiedziała wszystkim, który mieli jej cokolwiek do zarzucenia w komentarzach pod zdjęciami.

BTW: Jeśli nie podobają się Wam moje zdjęcia, nie obserwujcie mnie...

Myślicie, że ten prosty przekaz trafi do adresatów? Nawet jeśli nie, problem Sarah rozwiąże się wkrótce sam. Też nie możecie się doczekać jej zdjęć już po urodzeniu małego Jamesa?

Hi 🐻 #37weeks .

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 🍔SARAH STAGE🍔 (@sarahstage)
Headed to Good Day LA

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 🍔SARAH STAGE🍔 (@sarahstage)Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!