Sarah Jessica Parker zmiażdżyła blogerkę modową

przejdź do komentarzy
sarah jessica parker sarah jessica parker/Fame/Flynet

Ivy Marshall zarzuciła jej nieodpowiedni strój. Co odpowiedziała gwiazda?

Nie ulega wątpliwości, że to właśnie Sarah Jessica Parker jest niekwestionowaną królową czerwonego dywanu. Jej kreacje z dorocznych gali MET zawsze zapierają dech w piersiach, z kolei aktorka trafia na listy najlepiej ubranych gwiazd.

W tym roku tematem przewodnim gali MET brzmiał Manus X Machina: Fashion in the Age of Technology. Nigeryjska blogerka Ivy Marshall zamieściła zdjęcia SJP, Diane Von Furstenberg i Madonny okraszając je opisem, że te gwiazdy nie ubrały się zgodnie z tematem imprezy.

Pod stylizacją Sary napisała, że look przypadł jej do gustu, jednak aktorka zignorowała temat gali i założyła stylizację odbiegającą od pożądanych wymogów.

Co ciekawe, SJP postanowiła odnieść się do tych zarzutów.

Zawsze podchodzę ze starannością do tematu przewodniego imprezy i wiem, jak brzmiał. Zrozumienie tematu "człowieka i maszyny" i ich przenikania, było tym, co nas zainspirowało i na czym się skupiliśmy. Może nie jesteś świadoma technologii, jaka została użyta do zaprojektowanie tego stroju. Może Ci się nie podobać ta stylizacja, jednak nie oskarżaj mnie o ignorowanie motywu przewodniego imprezy

- napisała aktorka.

Tym sposobem o blogerce zrobiło się głośniej niż kiedykolwiek.


Sarah Jessica Parker zmiażdżyła blogerkę modową

Sarah Jessica Parker zmiażdżyła blogerkę modową

Sarah Jessica Parker zmiażdżyła blogerkę modową

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!