Sara Mannei ostro o Kasi Tusk!

przejdź do komentarzy
sara mannei sara mannei/Instagram

Co nie podoba jej się w stylizacjach Kate Middleton?

Żona Artura Boruca, Sara Mannei, odkąd została prowadzącą polską edycję programu Shopping Queen, chyba poczuła się jak wyrocznia mody. Po ostatniej wypowiedzi, która wzbudziła ogromne kontrowersje, przyszedł czas na krytykowanie stylu swoich koleżanek z branży.

ZOBACZ KONIECZNIE: SARA BORUC: 900 ZŁOTYCH NA ZAKUPY TO ZA MAŁO!

W rozmowie z Fleszem powiedziała, co myśli o stylu znanych blogerek.

Dla mnie wszystko, co pokazuje Kasia Tusk, jest za grzeczne, za słodkie, czasem nudne. Nie rozumiem także, dlaczego rozmienia się na drobne. Po co zamieszcza na blogu przepisy kulinarne czy inne porady? Jeśli żyjesz modą, to nic innego nie wchodzi w grę. Nigdy nie widziałam bloga Macademian Girl, bo nie podobały mi się jej stylizacje, które oglądam na zdjęciach z różnych imprez. Tak jakby włożyła na siebie kilka przypadkowych wzorzystych i kolorowych rzeczy. Wiem, że wiele dziewczyn chce naśladować styl Anny Dello Russo, ale Anna jest tylko jedna. Sztuką jest ubrać się zwyczajne ubrania, ale fajnie zestawione. Jessica Mercedes jako jedyna z polskich blogerek ma do tego dryg. Ma swój styl - powiedziała w wywiadzie.

A czym podpadła jej Ada Fijał i księżna, Kate Middleton?

Widziałam na kilku zdjęciach Adę Fijał i ogólnie nie przepadam, za stylem retro czy sięganiem do stylu z dawnych epok. Wolę, jak ludzie korzystają z tego, co jest w sklepach. Nie cierpię też stylu księżnej Kate Middleton. Ubiera się jak babcia. Wybiera ubrania z Zary, Marks&Spencer, ale zawsze nieodpowiednie do swojego wieku - skwitowała.

Czy jest więc ktoś, kogo Sara nie krytykuje? Jest! I są to nawet dwie panie: Natasza Urbańska i Joanna Przetakiewicz.


One dają w projekty swoich firm. Nie rozumiem, dlaczego kolekcje Muses są tak w Polsce krytykowane. Mnie wpadło w oko kilka ich rzeczy. Jeśli Natasza czuje, że to jej wizja, to powinna w tę stronę podążać. Asia jest fajna, bo nie boi mówić się tego co myśli. Pod tym względem jesteśmy podobne i dzięki temu mamy szansę się polubić. Krytyka powinna mieć jakiś sens, nie chodzi o to by kogoś zgnoić. Sama została ostatnio skrytykowana przez Jacykowa. Powiedział, że nie powinnam wkładać spódnicy z frędzlami, bo skracają mi sylwetkę. Bolało, ale wyciągnę wnioski - powiedziała Mannei.

Czy Sara rzeczywiście stała się wyrocznią mody, że pozwala sobie na krytykę innych?
Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!