Sara Mannei i jej siostry w Dzień Dobry TVN! (FOTO)

przejdź do komentarzy
sara mannei sara mannei/DDTVN

Zgadnijcie, ile lat ma Sara!

Do studia TVN zawitały dziś trzy siostry Mannei: Sara, Ines i Nadia. Z wywiadu możemy dowiedzieć się kilku ciekawych rzeczy. Siostry pochodzą z Polski, a dokładnie z Poznania. Nazwisko zawdzięczają ojcu, który jest z pochodzenia Jordańczykiem. Wiemy również, że Sara ma 30 lat.

Dziewczyny zgodnie twierdzą, że ich blog jest adresowany do "wielu grup społecznych", nie tylko dla dziewczyn które mogą sobie pozwolić na luksusowe dodatki.

Sara rzeczywiście uwielbia luksusowe dodatki. Ines z racji tego, że jest jeszcze młodą dziewczynką ubiera się odpowiednio do jej wieku, czyli w zasadzie ubiera się w sieciówkach. Ja tak gdzieś pewnie balansuje pomiędzy tymi sieciówkami, głównie w sieciówkach, a czasami coś takiego bardziej ekskluzywnego trafi też do mojej garderoby. Także myślę, że ten blog jest skierowany do każdego - tłumaczy Nadia.

Dziewczyny nie mają ekipy, która pomaga im w prowadzeniu bloga, większość rzeczy robią same (łącznie ze zdjęciami). Stroną techniczną, czyli dodawaniem postów i zdjęć zajmuje się najmłodsza, Ines.

Siostry nie chciały zbytnio rozmawiać o swoim życiu prywatnym. Sara Mannei przyznała, że gdyby nie praca jej męża, Artura Boruca, bardzo chętnie wróciłaby do Polski (aktualnie mieszka w Wielkiej Brytanii).

Już nie Mannei! To znaczy jeszcze przez chwilę. Niestety. Właśnie dzisiaj mi Artur przypomniał, że mówią w telewizji, że Sara Mannei. Już nie Mannei - śmiała się Sara.

Prowadzący, Filip Chajzer, nie odpuścił również pytania o "aferę sweterkową".


Saro, co to się ostatnio wydarzyło, bo był ślub i jest teraz sweter gate? - zapytał.

Nie wiem o co chodzi, nie znam tematu. Nie mieszkam w Polsce więc nie wiem o co chodzi! - ze śmiechem wybrnęła z niewygodnego tematu Sara

Cały wywiad znajdziecie TUTAJ.Sara Mannei i jej siostry w Dzień Dobry TVN! (FOTO)

Sara Mannei i jej siostry w Dzień Dobry TVN! (FOTO)

Sara Mannei i jej siostry w Dzień Dobry TVN! (FOTO)

Sara Mannei i jej siostry w Dzień Dobry TVN! (FOTO)

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!