Sara Boruc bardzo ostro: Nie jestem celebrytk-OM! (VIDEO)

przejdź do komentarzy
sara boruc sara boruc/Instagram

Czyżby?

Sara Mannei nie jest celebrytką? O nie! Nie jest, a przynajmniej tak o sobie myśli... Dała to wyraźnie do zrozumienia podczas udzielania wywiadu Robertowi Patolecie. Dziennikarz bez trudu sprowokował blogerkę modową, a ta zaczęła wywód dowodzący, że z pojęciem celebrytki nie ma ona nic wspólnego...

- Wiesz, nie wiem dlaczego mnie zadajesz to pytanie. Ja nie jestem celebrytk-OM. Ja jestem na drugiej imprezie w Polsce i jestem na tej imprezie, dlatego że jestem blogerką modową, jak wiesz pewnie. (...) Celebryta to ktoś, kto lubi bywać. Ja nie mam problemu żeby porozmawiać z dziennikarzem. Ja lubię inteligentne, retoryczne rozmowy, natomiast nie lubię metkowania. - zarzekała się Sara (oryginalny zapis fonetyczny...).

Hmm... Jeśli przyjmiemy, że jedynym kryterium bycia celebrytką jest bywanie, to rzeczywiście może ono nie obejmować żony Artura Boruca. Jednak ciężko zwracać uwagę tylko na nie, tym bardziej że Sara sama podaje także wyznacznik pokazywania się, a tego już nie można jej odmówić.

ZOBACZ TEŻ: Sara Mannei krytykuje celebrytki noszące podróbki

Byłoby to trudne, biorąc pod uwagę prowadzonego przez nią bloga i instagramowy profil. Patrząc na zamieszczane przez nią zdjęcia nie można oprzeć się wrażeniu, że Mannei po prostu kocha dzielić się swoim życiem z fanami.

Więc jest, czy nie jest celebrytką?

💭💭💭

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sara Boruc (Mannei) (@sinbymannei_com)
Sara Boruc bardzo ostro: Nie jestem celebrytk-OM! (VIDEO)

Sara Boruc bardzo ostro: Nie jestem celebrytk-OM! (VIDEO)

Sara Boruc bardzo ostro: Nie jestem celebrytk-OM! (VIDEO)

Sara Boruc bardzo ostro: Nie jestem celebrytką! (VIDEO)

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!