Ruby Rose komentuje publikacje o pryszczach i niedowadze! Jest wściekła na...

przejdź do komentarzy
ruby rose ruby rose/© Instagram, StarStock

Ostro!

Australijska modelka i aktorka Ruby Rose wywołała falę spekulacji swoją skrajnie wychudzoną sylwetką. Jej fani są przerażeni wystającymi kośćmi. Podczas promocji najnowszego filmu Pitch Perfect 3 nie dało się nie zauważyć także jej problemów z cerą. Media spekulują, że z Ruby dzieje się coś niedobrego.

Aktorka postanowiła odnieść się do krzykliwych nagłówków na jej temat. Wzburzenie wywołał w niej fakt, że nikt nie komentował jej gry aktorskiej, ponieważ wszyscy skupili się na wyglądzie. W relacji na Instagramie odniosła się bezpośrednio do tych, którzy dotychczas wyrażali opinię o jej trądziku i wadze oraz do wszystkich, którzy plotkują o wyglądzie innych ludzi.

ZOBACZ TEŻ: A MOŻE BY TAK PRZEMIENIĆ SIĘ W RUBY ROSE? (VIDEO)

W jednym z wywiadów aktorka wyjawiła także, że uległa wypadkowi samochodowemu, który spowodował skrzywienie kręgosłupa, a uraz ten jest przyczyną jej wyglądu. Jednoznacznie podkreśliła, że wygląd i zdrowie to wyłącznie jej sprawa, a plotkowanie jest formą znęcania się nad człowiekiem. Aby nie dopuścić do powstania jeszcze szczerej dyskusji, Ruby wyłączyła możliwość komentowania na Instagramie.

Skrzywienie kręgosłupa przyczyną wychudzonej sylwetki?


Co o tym myślicie?
My dreams!!!!

Post udostępniony przez Ruby Rose (@rubyrose)Ruby Rose komentuje publikacje o pryszczach i niedowadze!

Ruby Rose komentuje publikacje o pryszczach i niedowadze!

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!