Rozświetlacz to nie wszystko. Oto nowa technika Buttery Skin, którą musisz znać!

przejdź do komentarzy
makijaż makijaż/unsplash.com

Takiego efektu jeszcze nie widziałaś.

W świecie piękna nic nie jest na zawsze – skóra jogi, kolorowe brwi i kwarcowe paznokcie to tylko część trendów, które pojawiły się w ostatnim czasie, ale lista nie jest zamknięta , a do nowości już teraz dodajemy kolejny element – Buttery Skin.

ZOBACZ TEŻ: NIE UWIERZYSZ W EFEKT TEGO MAKIJAŻU. KOBIETA WYGLĄDA CO NAJMNIEJ 10 LAT MŁODZIEJ

Buttery Skin to coś, co da Ci gładką, rozświetloną skórę, ale nie ma to nic wspólnego z klasycznym rozświetlaczem. Wszystko czego potrzebujesz to dobry preparat do pielęgnacji skóry i odpowiednia technika jego aplikacji.

W tym przypadku przygotowanie skóry jest kluczowym elementem - tłumaczy Lisa Potter-Dixon z Benefit i pokazuje jak osiągnąć efekt gładkiej jak masełko skóry twarzy w trzech prostych krokach:

- Nałóż krem nawilżający na twarz i odczekaj kilka minut aż wchłonie się w skórę zanim nałożysz makijaż.

- Aby stworzyć maślany efekt nałóż podkład opuszkami palców i delikatnie wsmaruj go w skórę. Efekt ciepła sprawi, że podkład ładnie połączy się ze skórą, ale pamiętaj, by nie przesadzać z jego ilością.
- Zakończ wszystko dodaniem odrobiny korektora, który najlepiej zaaplikować za pomocą puszystego pędzla do makijażu. Użyj pędzla do cieni do powiek – da to lekko natłuszczoną teksturę.

ZOBACZ TEŻ: TA DZIEWCZYNA KUPIŁA PUDER ZA 170 ZŁ I SZYBKO TEGO POŻAŁOWAŁA...

To prosty przepis na lśniąca cerę. Efekt ma być lekki, naturalny i nie przesadzony. Bez rozświetlacza i pudru skóra będzie miękka jak masełko.

Spróbujecie?


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (3): sortuj
  • gość 18-02-19, 10:27 cytuj
    Dziewczyna że zdjęcia ma jakiś mocno różowy rozswietlacz. A Ty spamerko od nowenny weź spadaj na szczaw.
  • gość 18-02-19, 10:11 cytuj
    Nie rozumiem. Że niby mam nałożyć krem podkłąd i korektor? I ma byc cud miód?
  • gość 17-02-19, 19:38 cytuj
    Dla osób czujących wewnętrzną pustkę, nieszczęśliwych lub tych, którzy bardzo czegoś chcą, proszę poczytać o Nowennie Pompejańskiej, ona naprawdę zmienia życie