Rozenek i Majdan zrobili coś, czym z pewnością zaimponują wielu z Was

przejdź do komentarzy
małgorzata rozenek małgorzata rozenek/Instagram/KAPiF/mat.pras.

Okazuje się, że medialna szopka miała głębszy sens!

O tym ślubie mówią WSZYSCY. W miniony weekend sakramentalne "tak" powiedzieli sobie Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Całkiem możliwe, że możemy mówić o ślubie roku, tę imprezę z pewnością bardzo ciężko będzie komukolwiek przebić!

ZOBACZ: MAMY SZKICE PROJEKTU DRUGIEJ SUKNI ŚLUBNEJ MAŁGORZATY ROZENEK!

Para ze swojego wielkiego dnia postanowiła zrobić jeszcze większe medialne wydarzenie. Fotoreporterzy towarzyszyli im niemalże przez cały dzień, a nowożeńcy w czasie uroczystości wybrali się na... ustawkę! Okazuje się jednak, że cała ta medialna szopka miała głębszy sens.

Wiele osób bardzo krytycznie podeszło do sprzedaży zdjęć do gazet. Zarzucano im, że na ślubie chcieli jak najwięcej zarobić. I owszem, ale... okazuje się, że w szczytnym celu!

- Od poniedziałku w kioskach magazyny @viva_magazyn oraz @party.pl Całe honorarium za zdjęcia idzie dla Fundacji TVN "Nie jesteś sam" oraz na rehabilitację piłkarza @polonia_warszawa Rafała Kośćca. Jeśli sami chcecie pomóc innym wejdźcie na www.fundacja.tvn.pl. Jeśli chodzi o Rafała, odwiedzajcie stronę www.wrzesiendlarafala.pl. Tam znajdziecie wszystkie informacje, jak można mu pomóc. Liczymy na Was 🔝💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻 - napisała na swoim Instagramie Rozenek.

ZOBACZ TEŻ: O PREZENCIE CHODAKOWSKIEJ DLA PAŃSTWA MAJDANÓW MÓWIĄ DZIŚ WSZYSCY

Spodziewałyście się tego?


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!