Roberto Cavalli o Michaelu Korsie: Przestań mnie kopiować!

przejdź do komentarzy
roberto cavalli roberto cavalli/©Fame/Flynet, PR Photos

Włoch ostro skrytykował amerykańskiego projektanta.

Nie jest tajemnicą, że Roberto Cavalli - projektant o iście włoskiej duszy i stylu - słynie z tego, że mówi co myśli. Nie zamierzał się powstrzymywać także w ostatnio udzielonym wywiadzie dla portalu Style.com (cały wywiad możecie przeczytać tutaj).

Cavalli bardzo dosadnie i bezpośrednio stwierdził, że jest kopiowany przez Michaela Korsa. Oskarżył amerykańskiego projektanta o zbyt mocne inspirowanie się nim.

Przyczynkiem do wypowiedzi, która może zostać odebrana jako atak, stało się pytanie zadane podczas wywiadu. Cavalli miał opowiedzieć, czy w jego odczuciu Amerykanki mają inny gust niż Europejki...

Tak, dlatego że [Amerykanki] ufają projektantom jak Michael Kors. Jest on jednym z największych kopiarzy na świecie. Chciałbym mu powiedzieć, żeby przestał mnie kopiować! Przestań! Cały czas piszę te komentarze na Instagramie. On kopiuje wszystkich! I Amerykanki lubią Michaela Korsa. I kochacie [Amerykanki] wielu innych projektantów, którzy to robią - to nie jest moda amerykańska. To moda międzynarodowa robiona w Ameryce. To nie fair. Wszystkie Amerykanki ubierają się tak samo.

Widać, że na linii Cavalli-Kors zaczyna powoli wrzeć. Myślicie, że sprawa skończy się w sądzie?


Roberto Cavalli o Michaelu Korsie: Przestań mnie kopiować!
Roberto Cavalli

Roberto Cavalli o Michaelu Korsie: Przestań mnie kopiować!
Michael Kors

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!