Rewolucja w opalaniu? Czym jest woda samoopalająca od Vita Liberata? (FOTO)

przejdź do komentarzy
samoopalacz samoopalacz/Instagram

Najbardziej intrygujący produkt tego lata!

Opalenizna a'la skwarka i leżenie plackiem na plaży przez długie godziny jest już całkowicie passe. I bardzo dobrze, bo równocześnie mamy do czynienia z coraz większą modą na zdrowie. O negatywnych skutkach opalania mówi się już od lat, ale świadomość, w szczególności kobiet, zaczyna zmieniać się dopiero teraz.

ZOBACZ: ST. TROPEZ - BRONZING MOUSSE - EKSPRESOWA PIANKA SAMOOPALAJĄCA [RECENZJA]

Złota opalenizna? Jak najbardziej jesteśmy na tak. ALE... stawiamy jeden warunek. Przede wszystkim musi być bezpiecznie. To chyba właśnie dlatego odkąd zobaczyłyśmy nowość od marki Vita Liberata - Invisi Foaming Tan Water - wiedziałyśmy, że musimy ją przetestować. Co to takiego?

Jest to innowacyjny samoopalacz, który określany jest jako woda samoopalająca. Produkt jest organiczny, zawiera ekologiczne składniki, które zapewniają intensywne nawilżenie i zapobiegają starzeniu się skóry. Więcej korzyści? Proszę bardzo! Po pierwsze - nie śmierdzi, jest pozbawiony zapachu. Po drugie - jest pozbawiony koloru, jak woda, więc nie ma żadnego ryzyka przeniesienia
na ubrania. Dodatkowo wysycha błyskawicznie - po aplikacji można od razu się ubrać. 4-6 godzin później pojawi się naturalna i promienna opalenizna.

ZOBACZ: DZIĘKI TYM SPOSOBOM SAMOOPALACZ JUŻ NIGDY WIĘCEJ NIE ZOSTAWI SMUG I PLAM


My z ogromnym zaciekawieniem zabieramy się za testy i... mamy wobec nieco wysokie oczekiwania! Testowałyście?Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (1): sortuj
  • gość: nadinnebeauty 25-08-18, 16:42 cytuj
    Ja we wtorek będę testowała to cudo w kolorze super dark :)