Revitalash - pierwsza recenzja kosmetyku

przejdź do komentarzy
uroda uroda/Revitalash

Czy efekt już widać?

Jakiś czas temu obiecywaliśmy, że zamieścimy recenzję preparatu Revitalash, mającego wspomagać stan, kondycję i wygląd rzęs i brwi. Więcej na jego temat przeczytacie w naszym poprzednim artykule.

Jedna z redaktorek testowała preparat - należy nakładać go codziennie wieczorem, na czyste powieki, tuż przy nasadzie rzęs.

Pierwsze efekty mają być widoczne po ok. 4 tygodniach. To tzw. pierwsze drgnienie rzęs. Na wyraźny rezultat trzeba poczekać ok. 4 miesiące.

Jak było w jej przypadku?

- Preparat nakładałam codziennie od początku grudnia na górne rzęsy i na brwi. Trudno mi ocenić zmianę, bo oglądam się w lustrze codziennie. Na pewno jednak widzę, że rzęsy wzmocniły się. Kiedy maluję je tuszem, robią wrażenie ciut dłuższych - przekonuje.

- Uzbroiłam się jednak w cierpliwość. Porównam efekt za 3, 4 miesiące. Opakowanie starcza na 5 miesięcy codziennego stosowania, więc można będzie wówczas ocenić działanie preparatu - dodaje.

Pierwszy efekt możecie zobaczyć na zdjęciach:


Tak wyglądały rzęsy i brwi przed rozpoczęciem kuracji - "nagie", bez makijażu.


Tak wyglądają rzęsy i brwi po ok. 5 tygodniach codziennego stosowania. To tzw. pierwsze drgnienie. Właściwy efekt widać po 4-5 miesiącach.

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!