RedLipstickMonster w nowej fryzurze przypomina fanom postać z Rodziny Addamsów

przejdź do komentarzy
redlipstickmonster redlipstickmonster/Instagram@redlipstickmonster

Jesteście ciekawe co wybrała tym razem?

Fascynacja perukami u RedLipstickMonster trwa w najlepsze. Były już zielone, żółte, niebieskie a nawet fioletowe włosy. Jak widać kolorowe szaleństwo na głowie beauty vlogerki nie ma końca, ale tym razem zamiast neonowych odcieni, wybrała bardziej stonowany kolor.

ZOBACZ TEŻ: PO 20 LATACH JULIA ROBERTS WYJAWIA TAJEMNICĘ PREMIERY NOTTING HILL

RedLipstickMonster postawiła na długie, czarne włosy, ale jak sama przyznaje nie był to najlepszy wybór. Blogerka nie jest przyzwyczajona do tej długości Dziewczyny z długimi włosami - szacun! Ja w ciągu 10 min na te włosy usiadłam, przytrzasnęłam drzwiami, zjadłam, włożyłam w spodnie, spociłam pół pleców .

RedLipstick w opisie do zdjęcia zapytała również swoich fanów czy w takich włosach jest do kogoś podoba. Nie musiała długo czekać na reackję. W przeważającej większości odpowiedzią była – Morticia z Rodziny Adamsów.

Morticia z Rodziny Adamsów
Trochę jak Mortichia Adams

Mona Lisa z lepszym mejkapem


ZOBACZ TEŻ: WIESZ, ŻE CHUSTECZKI DO DEMAKIJAŻU MOŻESZ ZROBIĆ SAMODZIELNIE W DOMU?

Nic dziwnego, połączenie jasnej, porcelanowej cery z długimi kruczoczarnymi włosami to w końcu charakterystyczne cechy tej postaci.

Myślicie, że takiej odpowiedzi oczekiwała vlogerka?


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (1): sortuj
  • gość 08-11-18, 13:08 cytuj
    Ona ma tak nędzne włosy, że skoro spaliła je farbowaniem to ratuje perukami. Ale wygląda jak pisanka i to nie jest komplement.