Red total look Natalii Siwiec i Celii Junat. Która z nich była pierwsza?

przejdź do komentarzy
natalia siwiec natalia siwiec/© Kapif, Instagram

Ktoś tu się mocno inspirował...

Pomimo tego, że Natalia Siwiec niedawno została mamą, nie zrezygnowała z aktywnego uczestnictwa w życiu publicznym. Rezygnacja z mediów społecznościowych najprawdopodobniej byłaby przyczyną początku końca jej kariery, więc i tam aktywnie się udziela. Chętnie relacjonuje swoje życie, pokazuje kosmetyki, z których korzysta i publikuje zdjęcia ukazujące jej stylizacje.

Tym razem Siwiec wyruszyła na podbój Londynu. Oczywiście, jak każda prawilna turystka postanowiła sfotografować się z budką telefoniczną. Trzeba przyznać, że nieco się z nią zlała, ponieważ tego dnia wybrała stylizację red total look.

Miała na sobie garnitur marki Kostes. Sportową marynarkę zapinaną na zamek połączyła ze spodniami, które również mają wbudowane zamki w nogawki. Do zestawu trafiła czarna torba Celine oraz czarne sandały na obcasie Oscar Tiye. Choć wiele obserwatorek pozostawiło obok zdjęcia pochlebne opinie, jedna z fanek Natalii zwróciła jej uwagę, że to dość odważne buty, jak na tę pogodę.

ZOBACZ TEŻ: FANKA DO SIWIEC: WYGLADA TO TAK JAKBY MIAŁA PANI WĄSA. BĘDZIE ODPOWIEDŹ?

Co ciekawe dwie godziny po Natalii Siwiec bardzo podobne zdjęcie dodała Celia Junat, dziewczyna piłkarza Grzegorza Krychowiaka. Budka telefoniczna i czerwona stylizacja, ciekawe podobieństwo prawda? Myślicie, że to przypadek, czy raczej perfekcyjne naśladownictwo?


Co myślicie o tych stylizacjach?
London...... red vibes Garnitur @kostes.eu

Post udostępniony przez NATALIA SIWIEC (@nataliasiwiec.official)Red total look Natalii Siwiec i Celii Junat. Która z nich była pierwsza?

Red total look Natalii Siwiec i Celii Junat. Która z nich była pierwsza?

Red total look Natalii Siwiec i Celii Junat. Która z nich była pierwsza?

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!