Rachel Zoe o swojej linii kosmetyków

przejdź do komentarzy
rache zoe rache zoe/© PR Photos

Kluczem będzie nawilżanie.

Rachel Zoe, znana stylistka gwiazd, bierze się za barki z przemysłem kosmetycznym - wypuszcza swoją linię kosmetyków Exude, stworzoną razem z Diane Breidenbach i Laurencem Millem.

Wszystko, co ma zamiar firmować swoim nazwiskiem Zoe, ma nawilżać.

- Myślę, że nawilżanie jest kluczowe dla skóry, dla ust, dla oczu. Nigdy nie jesteś za młoda na krem nawilżający i krem pod oczy. Jestem wielką propagatorką nawilżania. Wszędzie. Po prostu namaść się olejkami, zanim pójdziesz spać. Musisz, inaczej będziesz tego później żałować.

A co z makijażem? Faworytem w tym temacie jest szminka:

- Prawie zawsze mam wyraźnie umalowane usta, do każdego stroju. Zazwyczaj najpierw kompletuję strój, ale nawet, kiedy jestem ubrana skromnie i załatwiam sprawunki - zawsze mam na ustach szminkę. Zawsze, zawsze, zawsze. Nigdy nie wychodzę bez umalowanych ust. Mam zdjęcia, gdy miałam 13 lat i już nosiłam wyraźną szminkę. Nie wiem dlaczego, to po prostu moja rzecz i czuję się niemal naga bez niej.


Można się zatem spodziewać, że szminki będą wiodącymi produktami.

Właściwie już jest - szminka marki Exude jest nowatorskim pomysłem na makijaż ust - przezroczysta tuba o kształcie klasycznej pomadki uwalnia elastyczny żel, który pokrywa usta trwałym i jednocześnie nawilżającym kolorem.

Jak dobrać kolor do ubrania? Rachel radzi, by zrobić to na zasadzie kontrastu.


- Jeśli nosisz sukienkę w bladym kolorze, wybierz ciemniejszą szminkę - mów. - I na odwrót. I proszę, nie popełniaj błedu czerwona szminka do czerwonej sukienki!

 


Tak wygląda szminka marki Exude sygnowanej przez Rachel Zoe:


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!