Pytanie o urodę: Problem - wrastające włoski na nogach

przejdź do komentarzy
pytanie o urodę pytanie o urodę/www.freedigitalphotos.net

Jak się ich pozbyć?

Chcecie zasięgnąć profesjonalnej porady na temat pielęgnacji skóry? Nasza ekspertka, Anna Didiuk z krakowskiego Salonu Odrodzenie odpowie na Wasze pytania.

Co tydzień publikować będziemy jej odpowiedzi na wybrane pytania.

Jeśli macie wątpliwości lub problemy - piszcie na adres iza(małpa)zeberka.pl. W temacie wiadomości koniecznie wpiszcie "Pytanie o urodę". Maile o innym temacie nie będą rozpatrywane.

Czekamy - odpowiedzi pojawią się w przeciągu ok. tygodnia.


Witam
  
Moje pytanie: co zrobić z wrastającymi włoskami i jak pozbyć się brzydkich ciemnych plamek po wrośniętym włosku?
  
Pozdrawiam,
Gosia

Wrastające włosy po wosku są spowodowaniem osłabieniem włosa. Włos wyrastający zakrzywia się i z powrotem wrasta, ponieważ nie może się przebić przez skórę. W takim przypadku trzeba zadbać o regularne złuszczenie skóry peelingami oraz bardzo mocne nawilżenie. Jeżeli chodzi o nawilżeni to polecałabym kremy z mocznikiem. Można się również udać na zabieg IPL lub laserem w celu eliminacji włosów. Najlepiej robić takie zabieg w okresie jesienno zimowym, zaś w okresie letnim pozostają Pani peelingi i nawilżanie.

Pozdrawiam
Anna Didiuk
www.salonodrodzenie.pl


Uwaga! Treści zawarte w dziale "Pytanie o urodę" mają charakter informacyjny. Wszelkie konkretne działania powinny być dostosowane indywidualnie po wywiadzie i diagnozie u specjalisty.

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!