"Przestańcie katować swoje brwi!"

przejdź do komentarzy
anastasia soare anastasia soare/Anastasia Soare

Apeluje stylistka brwi Anastasia Soare.

Anastasia Soare to żywa legenda, jeśli o stylizację brwi chodzi. Swoje łuki regulują w jej salonie takie gwiazdy jak Madonna, Victoria Beckham czy Oprah Winfrey. Anastasia posiada też własną linię kosmetyków do stylizacji i pielęgnacji, z której produkty sprzedają się wprost rewelacyjnie.

Spytana o sekret pięknych brwi, Soare odpowiedziała, że kobiety powinny przede wszystkim przestać przesadzać z ich wyrywaniem. Stylistka zauważyła bowiem, że mnóstwo kobiet próbuje na siłę nadam swoim brwiom kształt wygiętych łuków, co często skutkuje karykaturalnym efektem.

- Kobiety robią cały szereg dziwnych rzeczy z brwiami. Próbują na przykład nadać im kształt wysokiego łuku, aby zrobić sobie optyczny lifting twarzy. To błąd! Twoje brwi są naturalną ramką dla twojej twarzy i kiedy zmieniasz na siłę ich kształt, możesz zaburzyć proporcje i sprawić, że inne części twarzy będą wyglądały niekorzystnie i nieproporcjonalnie.


Nie słuchaj też nikogo, kto usiłuje ci wmówić, że jakiś konkretny kształt brwi jest akurat modny i powinnaś sobie taki nadać. Zawsze kieruj się swoim naturalnym kształtem brwi i kości łuku brwiowego.


A jakie brwi najbardziej podobają się Anastasii?

- Pełniejsze, coś jak Sophia Loren, ale z drugiej strony nie zbyt przerysowane. Naturalnie ukształtowane, zadbane i odpowiednio podkreślone brwi zawsze będą modne - przekonuje.

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!