Przepis Anny Lewandowskiej wywołał wielką dyskusję

przejdź do komentarzy
anna lewandowska anna lewandowska/Instagram

"Proszę się liczyć ze słowami".

Ciężko nie zgodzić się z faktem, że Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska pomogły wypromować panującą od jakiegoś czasu w Polsce modę na zdrowe odżywianie. Jedzenie chipsów i frytek jest teraz bardzo passé, zamiast nich - ekologiczna żywność. Nasiona chia, siemię lniane... To nie są nieznane dla nas nazwy.

ZOBACZ TEŻ: ANNA LEWANDOWSKA ZDRADZIŁA PRZEPIS NA ŚWIĄTECZNE CIASTO!

Lewandowska regularnie dziel się z nami swoimi zdrowymi przepisami. Pod najnowszym (na zdrowe naleśniki) pojawiła się interesująca dyskusja!


Skąd pomył, by nie łączyć węglowodanów z białkiem??!! Jako osoba która jest traktowana jako autorytet nie powinna Pani pisać tego typu wymysłów - oburzyła się jedna z internautek.

Słucham? Proszę się najpierw dokładnie zapoznać z moim blogiem bądź przeczytać moją książkę - odpowiedziała Lewandowska.

Można łączyć węglowodany z białkiem, na studiach na uniwersytecie medycznym, gdzie uczyć się powinien dietetyk, nie ma tego typu zakazów, bardzo niefajnie, że Anna Lewandowska wprowadza ludzi w błąd i tworzy swoją dietetykę - napisała czytelniczka profilu.

Anna wdała się w dyskusję:

Również studiuję. I to nie jest wprowadzanie ludzi w błąd. Otóż produkty węglowodanowe czy białkowe wymagają różnego czasu trawienia i potrzebują różnych soków żołądkowych. Przy tego typu połączeniu, o jakim napisałam, w naszym żołądku robi się mieszanka wybuchowa, nie do strawienia. Np. solanina - to trująca substancja, która wytwarza się w efekcie połączenia ziemniaków z mięsem (...) Współpracuję z wieloma lekarzami, którzy również popierają niełączenie węglowodanów z białkami

W końcu nie wytrzymała:

Proszę się liczyć ze słowami.

Zareagowała zbyt ostro?

It will be good day... 💪😀🙉🙈 #motivation #power #healthyplanbyann #annalewandowska Foto by Zuza Krajewska Makeup @zosiamakeup

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!