Projektanci odtwarzają słynne sceny filmowe (FOTO)

przejdź do komentarzy
harper's bazaar harper's bazaar/Harper's Bazaar

Diane von Furstenberg uwodzi Prabala Gurunga.

Harper's Bazaar prezentuje w najnowyszym wydaniu magazynu sesję zdjęciową z udziałem wielkich nazwisk, inspirowaną filmami Mike'a Nicholsa.

Scenę z Absolwenta odgrywają Diane von Furstenberg oraz Prabal Gurung. Zgodnie z filmowym pierwowzorem, to Diane przypadła rola uwodzicielki - w oryginale pani Robinson wodzącej na pokuszenie delikatnego Dustina Hoffmana.

Widziałem Diane rozebraną. O co więcej mógłbym prosić? - opowiedział o tym doświadczeniu Gurung. Projektantka zripostowała, że uwiedzenie Prabala było łatwe.

Marc Jacobs i Winona Ryder wystąpili jako małżeństwo w średnim wieku przeżywające kryzys. Odtworzyli postacie z filmu Kto się boi Virginii Wolf? opartej na sztuce Arthura Millera.

Ryder, która musiała krzyczeć na Jacobsa, miała z tym niejaki kłopot: Trudno było mi na niego krzyczeć, bo cały czas mogłam tylko myśleć o tym, jak bardzo go uwielbiam. Mimo tych trudności aktorce udało się odegrać scenę. Marc Jacobs poradził sobie bez problemu: Oglądałem ten film około stu razy. [Bohaterów] Georga i Marthę mam wytatuowanych na ramieniu.


Która z par podoba się Wam bardziej?
Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!