Prezentacja Converse na wiosnę 2015!

przejdź do komentarzy
converse converse/mat. prasowe

Jakich nowości możemy się spodziewać?

Prezentacja Converse wiosna - lato 2015 to wizyta w warszawskiej galerii sztuki Propaganda, której przestrzeń została zaaranżowana tak, by jak najlepiej zobrazować każdą z linii wchodzących w skład kolekcji. Nieskazitelnie białe, neutralne wnętrze było idealnym tłem dla kultowych modeli Chuck Taylor All Star w wiosenno-letnim wydaniu, najnowszych modeli CONS prezentowanych w otoczeniu instalacji o industrialnym charakterze, wyszukanych modeli Jack Purcell oraz kolorowych modeli Kids, wyeksponowanych dzięki świetlnym iluminacjom.

Kolekcja Converse All Star na wiosnę 2015 inspirowana jest kreatywnym duchem oraz bogatym dziedzictwem Chuck Taylor All Star. Na czele kolekcji stoją kultowe modele Chuck Taylor All Star w klasycznych kolorach: białym, czerwonym, czarnym, grantowym. Te legendarne sneakersy, prawdziwy symbol autoekspresjii, oznaczają symboliczny powrót do korzeni marki i dlatego zajęły honorowe miejsce podczas prezentacji kolekcji.

Nadchodzący sezon to również dopracowane detale, wysokiej jakości skóra, wiosenne motywy
i nadruki oraz wytrzymałe tkaniny. Artystyczne inspiracje będzie można zauważyć w dwóch autorskich liniach Chuck Taylor All Star, które poznamy już na początku wiosny.

Społeczność CONS to osoby, które są w ciągłym ruchu i na deskach pewnie przemierzają miasto. Wyróżniają się kreatywnością i zacięciem w działaniu, doskonale też łączą to co kręci ich najbardziej: styl, muzykę, sztukę i deskę. Kolekcja sneakersów i ubrań Converse CONS na sezon wiosna 2015 to zarówno produkty inspirowane miejskim klimatem, jak i buty z profesjonalnej kolekcji skate. Nowe modele to nowoczesne technologie, które zadowolą każdego, kto poszukuje najświeższych rozwiązań, a także modele dla miłośników klimatu retro.


Prezentacja Converse na wiosnę 2015!

Prezentacja Converse na wiosnę 2015!

Prezentacja Converse na wiosnę 2015!

Prezentacja Converse na wiosnę 2015!

Prezentacja Converse na wiosnę 2015!

Prezentacja Converse na wiosnę 2015!

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!