Premiera TeenMom Poland już niebawem!

przejdź do komentarzy
teen mom poland teen mom poland/mat. prasowe

Co zobaczymy w najnowszej produkcji MTV?

26 stycznia o godz. 18:25 na antenie MTV Polska wystartuje najnowsza produkcja stacji, serial dokumentalny „TeenMom Poland: Nastoletnie Matki” opowiadający historie młodych dziewczyn zmagających się z wyzwaniami wczesnego macierzyństwa.


Serial porusza kwestie związane z trudnościami, jakie wiążą się z zakładaniem rodziny w bardzo młodym wieku. Bohaterkami produkcji są cztery nastolatki – Marysia, Ada, Ewa i Iza. Serial pokaże, jak godzą one obowiązki mam z nauką, pracą i życiem osobistym.

Marysia (17 lat) mieszka w Łodzi wraz z trzyletnim synkiem Krzysiem i mężem Krzysztofem. Dziewczyna pracuje jako pomoc kuchni w restauracji i uczy się zaocznie w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych. Godzenie wszystkich obowiązków jest dla Marysi tym trudniejsze, że jej małżeństwo przeżywa kryzys. Ada (17 lat), ze względu na ciężką sytuację rodzinną, wraz ze swoją półroczną córką Julką mieszka w domu samotnej matki. Dziewczyna kończy zaocznie gimnazjum i stara się o przyznanie mieszkania komunalnego. Syn trzeciej bohaterki, Ewy (18 lat) ma prawie dwa lata. Mimo, że dziewczyna i ojciec Mikołaja, bardzo się kochają ,wciąż mieszkają osobno. Szczególną przeciwniczką ich wspólnego życia jest babcia Ewy, której nie odpowiada ich ateizm, tatuaż Ewy oraz alternatywny styl obojga. Iza (16 lat) jest mamą ośmiomiesięcznej Nikoli. Dziewczyna i ojciec Nikoli, dwudziestoletni Tomek, starają się w sądzie o pozwolenie na zawarcie związku małżeńskiego.

Kamery miesiącami śledzą losy dziewczyn, obserwując stopniową zmianę ich stosunku do życia po urodzeniu dziecka, rodzinne konflikty, nieporozumienia z ojcem dziecka oraz próby budowania wymarzonej rodziny.Premiera „TeenMom Poland” już niebawem!

Premiera „TeenMom Poland” już niebawem!

Premiera „TeenMom Poland” już niebawem!

Premiera „TeenMom Poland” już niebawem!

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!