Pozytywna Anna Dereszowska uśmiecha się do fanów pozując bez makijażu

przejdź do komentarzy
anna dereszowska anna dereszowska/instagram.com/dereszowska

Lubicie takie ciepłe pozdrowienia?

Anna Dereszowska należy do tego grona polskich aktorów, którzy nie wyskakują z lodówki, a mimo to często widujemy ich na wielkim czy mniejszym ekranie. I chociaż doceniamy jej warsztat aktorski, to najbardziej lubimy jej pozytywny uśmiech oraz podejście do swoich fanów. Poza tym, czy znacie inną, polską aktorkę, która tak często i chętnie pozuje bez makijażu? I przy tym wygląda naprawdę świetnie!

ZOBACZ TEŻ: ANNA DERESZOWSKA W NOWEJ ODSŁONIE. AKTORKA ROZJAŚNIŁA WŁOSY!

Przeglądając feed na instagramie Dereszowskiej można odnieść wrażenie, że aktorka częściej niż na mocny makijaż, stawia na naturalność. Nie ma się co dziwić - bez makijażu wygląda naprawdę świetnie!

Warto przy tym podkreślić, że aktorka nie pozuje w ulubionym makijażu gwiazd, czyli "make up - no make up". Gołym okiem widać, że Dereszowska nie ma na sobie grama makijażu. Mocny promień słońca, który pada na jej twarz, widocznie pokazuje, że jest to naturalna skóra. Zobaczcie sami:Czytając jej pozdrowienia i podziękowania widzom, nie da się nie uśmiechnąć. Słowa są bardzo pozytywne i wydają się być bardzo szczere, nie tak, jak niektóre teksty wymyślone przez wyspecjalizowanych copywriterów.

Lubicie takie bezpośrednie i pozytywne podejście gwiazd do swoich fanów?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (2): sortuj
  • gość 18-02-19, 22:57 cytuj
    Niestety bardzo zaniedbana cera
  • gość: roxanna 18-02-19, 17:33 cytuj
    no i to jest szczere i autentyczne :)