Poznaj znaczenie tatuaży Mai Sablewskiej (FOTO)

przejdź do komentarzy
maja sablewska maja sablewska/Weronika Bang

Każdy rysunek niesie ze sobą przesłanie.

Choć wiele gwiazd decyduje się na zrobienie tatuażu tylko dlatego, że taka jest moda, to do grona tego z pewnością nie należy Maja Sablewska.

Była menadżerka gwiazd znana jest z zamiłowania do rysunków na skórze, o czym świadczy całkiem spora kolekcja, jakiej zdołała dorobić się przez ostatnie lata.

Ostatnio na jej blogu pojawił nawet się wpis, w którym Maja objaśnia znaczenie każdego swojego tatuażu. Poniżej przytaczamy najciekawsze jego fragmenty:


FOTO: Weronika Bang

Poznaj znaczenie tatuaży Mai Sablewskiej (FOTO)
Pierwszy tatuaż zrobiłam na plecach pomiędzy łopatkami. Napis „EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON“ to moja filozofia życiowa. Nawet jeśli dzieją się rzeczy nie po naszej myśli, to wszystko ma swój sens i powody.

Poznaj znaczenie tatuaży Mai Sablewskiej (FOTO)
Drugi to literka „M“ ze skrzydłami na karku. Skrzydła symbolizują wolność, dają poczucie swobody i oderwania od rzeczywistości, choć na chwilę. Bardzo potrzebowałam tego w tamtym czasie. Zrobiłam je w dniu zakończenia ważnego etapu zawodowego.

Poznaj znaczenie tatuaży Mai Sablewskiej (FOTO)
Anioł z dzieckiem na rękach. Kiedy wybierałam się do Manchesteru chciałam zrobić zupełnie inny tatuaż. W samolocie mój asystent dał mi prezent, który niespodziewanie zmienił moją decyzję. Otóż podarował mi stary (z okresu wojny) obrazek, który jego przyjaciel kupił w Paryżu w maleńkiej galerii z antykami. To jeden z tych najbardziej magicznych i ważnych prezentów jaki dostałam. Do tego Loui Molloy, u którego robiłam ten tatuaż, doskonale znał obraz z tym aniołem, który symbolizuje opiekę i dobro. Efekt przeszedł moje wyobrażenie. Hebrajski napis na lędźwiach mówi o sztuce milczenia. Zrobiłam go pod wpływem sytuacji, która doskonale obrazowała tę naukę. Czasami "Słowa niewypowiedziane są lepiej zrozumiane"...

Poznaj znaczenie tatuaży Mai Sablewskiej (FOTO)
"Mental detox" (inspiracją był tytuł piosenki Toli) to podsumowanie mojego prawie 3 miesięcznego pobytu w Los Angeles. Podróże bardzo nas zmieniają. Wiele uświadamiają. Wystarczy się otworzyć... Nie bójmy się zmieniać.

Poznaj znaczenie tatuaży Mai Sablewskiej (FOTO)
"NON, UT EDAM, VIVO, SED, UT VIVAM, EDO" - Nie żyję, aby jeść, lecz jem, aby żyć. Nadchodzi taki czas, kiedy musimy sobie uświadomić jak ważne jest zdrowe życie i jak bardzo musimy zwracać uwagę na to, co jemy. Ja wyboru dokonałam ponad 2 lata temu i do tej pory rozwijam wiedzę na ten temat. Szanuję siebie i swoje życie, dlatego zdrowo jem.

Poznaj znaczenie tatuaży Mai Sablewskiej (FOTO)
Nadgarstek to zapiski, o których zawsze będę pamiętać. ELEMIAH to mój anioł stróż, 9 to moja szczęśliwa cyfra, data symbolizuje ważne wydarzenie w moim życiu, przełomowe, napis REJECTION IS YOUR PROTECTION jest pewnego rodzaju podsumowaniem, odrzucenie jest naszą ochroną - a tego komentować nie muszę...


Inspirujące?

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!