Powiększanie ust kwasem hialuronowym - co powinnyście wiedzieć?

przejdź do komentarzy
powiększanie ust powiększanie ust/iStock

Zanim zdecydujecie się powiększyć wargi...

Pełne wargi to marzenie wielu kobiet. W dzisiejszych czasach, kiedy operacje plastyczne i zabiegi mające na celu poprawę urody przestają być tematem tabu, są one bardziej na wyciągnięcie ręki niż kiedykolwiek wcześniej. Pewnie każda z Was słyszała o powiększaniu ust kwasem hialuronowym. Tak, po przedstawieniu Wam domowych metod idziemy o krok dalej.

ZOBACZ: MAKIJAŻ POWIĘKSZAJĄCY USTA - JAK SIĘ DO NIEGO ZABRAĆ?

Z powiększaniem ust nie jest tak, jak np. z powiększaniem piersi. Efekty utrzymują się tylko przez jakiś czas, w przypadku powiększania piersi efekt jest stały. Jeżeli więc chcemy cieszyć się pełnymi wargami przez cały czas, zabieg należy powtarzać.

Na czy polega wypełnianie ust kwasem hialuronowym? Przy pomocy strzykawki i igły specjalista w odpowiednie miejsca wstrzykuje odpowiednią ilość kwasu. W ten sposób możemy nie tylko powiększyć usta, ale również wymodelować je, delikatnie podnieść lub wykonturować usta.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym - co powinnyście wiedzieć?

ile kwasu hialuronowego potrzeba do powiększenia ust?


Wszystko zależy od efektu, jaki chcemy osiągnąć. Warto jest poradzić się eksperta, który będzie wykonywał zabieg. Dlaczego warto się go posłuchać? Przede wszystkim żeby nie przedobrzyć. Chyba żadna z nas nie chciałaby skończyć z "pontonami", z których pod nosem będą śmiać się wszyscy... Zazwyczaj aplikowane jest 0.5 - 1.0 ml preparatu. To wcale nie jest tak mało, jak mogłoby się Wam wydawać!

ZOBACZ: POWIĘKSZANIE UST, CZYLI NIEJEDNA METODA DOMOWA!

Powiększanie ust kwasem hialuronowym - co powinnyście wiedzieć?

ile kosztuje powiększanie ust kwasem hialuronowym?


Cena powiększania ust jest uzależniona od miasta, w którym chcemy przeprowadzić zabieg i ilości wstrzykniętego kwasu. Tak, jak wspomniałyśmy wyżej - zazwyczaj wstrzykuje się ok. 0.5 - 1.0 ml. Średnio kosztuje to od 700 do 1200 złotych.

Dla porównania w renomowanej klinice Dr Szczyta za zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego zapłacimy od 1300 złotych, w znanej klinice w Krakowie zapłacimy od 900 do 1200 złotych.

via GIPHYskutki uboczne powiększania ust kwasem hialuronowym


Powiększanie ust może nieść za sobą również skutki uboczne. Po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego może wystąpić ból, a także może pojawić się opuchlizna i zaczerwienienie. Nie jest to jednak nic poważnego, tkanki muszą przyzwyczaić się do nowego kształtu ust. Objawy te powinny minąć w ciągu kilku-kilkunastu godzin.

ZOBACZ: MARINA I JEJ SPOSÓB NA POWIĘKSZANIE UST

Powiększanie ust kwasem hialuronowym - co powinnyście wiedzieć?


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (4): sortuj
 • gość 10-12-18, 12:39 cytuj
  Powiększałam w gabinecie Dermedika i nie żałuję, wręcz przeciwnie :)
 • gość: Elsa 23-10-18, 11:40 cytuj
  Tutaj któraś wstydziła się w swoich ust.... ja niestety też, zwłaszcza że jedna wargę miałam grubszą od drugiej. W efekcie wygląda jak taka " zajęcza warga" Zdecydowałam się tez na powiększanie kwasem hialuronowym. I tutaj też musimy bardzo uważać. Powinniśmy wybrać taki preparat, który jest bezpieczny i daje naturalny efekt. Mnie od razu lekarz, który wykonywał mi zabieg przekonał mnie to preparatu Restylane. Oczywiście najpierw musiałam się trochę przespać z tematem. Co mnie przekonało ? ponad 20 lat na rynku i 30 mln wykonanych zabiegów tym preparatem ;)
 • gość: gość 28-08-18, 15:45 cytuj
  Jak ktoś się na tym zna i ma dobrą rękę do tego to usta mogą naprawdę naturalnie wyglądać. Mi w Instytucie Piękna Bielenda Pani świetnie zrobiła, dokładnie takie jak chciałam
 • gość: argenlika 03-07-18, 10:46 cytuj
  Mogę Ci polecić klinikę Knakiewicza we Wrocławiu gdzie powiększałam usta kwasem hialuronowym. Zrobiłam to z powodu kompleksów i może się to wydawać puste, ale teraz czuję się dużo lepiej w swoim ciele.