Postaci Disneya w butach od najlepszych projektantów mody

przejdź do komentarzy
szpilki szpilki/Instagram/grizandnorm

Wiecie do kogo należą dane modele?

Ulubionymi bohaterkami znanych rysowników są nie tylko gwiazdy i celebrytki, ale również postaci Disneya. Szczególnie upodobali sobie księżniczki, widziałyśmy je już chyba w każdej możliwej wersji. A zastanawiałyście się kiedyś, co byłoby gdyby bajkowe postacie... założyły piękne buty od znanych projektantów mody?

ZOBACZ TEŻ: ZAKOCHACIE SIĘ W BUTACH EDGARDO OSORIO X SALVATORE FERRAGAMO

Z odpowiedzią na to pytanie przychodzi znany duet Griz i Norm Lemay. Na Instagramie znani są jako grizandnorm i mają prawie 60 tysięcy obserwatorów. Kto inny, jak nie twórcy disneyowych postaci będzie znał lepiej bajkowe panie? Griz i Norm są artystami w pracowni Walt Disney Animation Studio. Są odpowiedzialni m.in. za kreowanie nowych bohaterów kreksówek.

Artyści wpadli jakiś czas temu na świetny pomysł, postanowili, że przeniosą projekty znanych kreatorów mody do bajkowego świata i założą piękne buty znanym księżniczkom. Większość z nich ma na sobie szpilki od Christiana Louboutina, ale znalazły się również projekty Dolce&Gabbana, Jimmy'ego Choo, Chanel, Alexandra McQueena czy Chloe.

Nie wiemy, jak Wy, ale my jesteśmy całkowicie zakochane w tych rysunkach!
Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!