Polskie modelki zdradzają szokujące kulisy pokazów mody!

przejdź do komentarzy
ola rudnicka ola rudnicka/Harper's Bazaar

Ciemne strony modelingu mogą Was zaskoczyć.

Modelka to wymarzony zawód wielu młodych dziewczyn. Wysokie zarobki, podróże, piękne makijaże, fryzury i ubrania z największych domów mody kuszą niejedną piękność.

Okazuje się jednak, że modeling to trudna branża, co udowadniają w wywiadzie dla najnowszego Harper's Bazaar trzy polskie modelki - Maja Salomon, Magda Jasek i Ola Rudnicka.

Raz w pokazie Miu Miu miałam wysokie buty na platformie. Rozmiar 41, a ja noszę 38! Wybieg był wąski, szłyśmy po kamiennej posadzce, a potem po miękkim dywanie. Nagle spadły mi buty. Nie spałam wtedy całą noc, bo przymiarki trwały do późna. Prosto z nich jechałam na poranny (3.00-4.00) call time u Louis Vuitton. Po wybiegu szłam jak zahipnotyzowana i po prostu padłam na ziemię
- wspomina swoją wywrotkę podczas pokazu Maja.

Magda Jasek z kolei nie myśli najmilej o współpracy z domem mody Prada:

Najciężej jest u Prady. Musimy przychodzić na przymiarki o 18, po czym trzymają nas do 5 rano! Dziewczyny śpią pod stołami. Jedzenie serwują do północy, a nam nie wolno wyjść. Ochroniarze pilnują, żebyśmy nie opuszczały budynku.


Zdarzają się również omdlenia. Maja wspomina, jak słabo podczas długich oczekiwań zrobiło się Oli:

Długo przed wyjściem na wybieg czekamy ustawione w kolejce. Stłoczone, na obcasach, ubrane i umalowane. Kiedyś z Olą chodziłyśmy w pokazie Atelier Versace. Było koszmarnie gorąco. Ola miała ciasno upiętą sukienkę z gorsetem plus szpilki. Stałyśmy chyba 40 minut, bo wszyscy czekali na Jennifer Lopez. Nie dali nam nawet łyka wody. W końcu Ola zasłabła.


Kolejne słowa Oli są dość szokujące:

Mam małe stopy jak na modelkę, dlatego często muszą mi przyklejać buty, żeby nie spadły. Klejem, plastrami albo podwójną taśmą klejącą.


Więcej zaskakujących informacji o pracy młodych modelek przeczytacie w papierowym wydaniu pisma. Jesteście zdziwione?


Polskie modelki zdradzają szokujące kulisy pokazów mody!

#moody #tuesday #styleby 👍

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @maja_salamonFinal effect at #Sportmax #MilanFW 💁

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Magdalena Jasek (@magdalena_jasek)Exception from the rules. Introducing new new new new new @jimmypaulhair @bumbleandbumble did a great job

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @ola_quetal


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!