Polska projektantka, Magda Butrym, odnosi duże sukcesy!

przejdź do komentarzy
magda butrym magda butrym/Instagram

Ostatnio jej projekty wybrała nawet Kim Kardashian!

Polscy projektanci coraz częściej udowadniają nam, że nie są gorsi od tych zagranicznych. Jest szansa, że do grona tych najlepszych wkrótce może dołączyć Magda Butrym. Jej projekty wybierają nie tylko polskie gwiazdy, celebrytki i modelki (m.in. Sara Boruc czy Anja Rubik), ale również te zagraniczne. Ostatnio w spódnicy projektu Magdy pokazała się... Kim Kardashian!

ZOBACZ TEŻ: POLSKA PROJEKTANTKA, MAGDA BUTRYM, POZUJE Z KIM KARDASHIAN!

Panie pokazały się na paryskim tygodniu mody i już wtedy Butrym powiedziała, że Kim pokochała jej ubrania. Z niecierpliwością czekałyśmy na to, aż celebrytka wybierze do swojej stylizacji jakiś polski akcent i doczekałyśmy się! Wybrała czarną, skórzaną spódnicę z frędzlami.

Kiedy marzenia się spełniają... Kim Kardashian założyła spódnicę mojego projektu! - pochwaliła się na swoim Instagramie.

Musimy przyznać, że tak znane nazwisko jak Kardashian, dla polskiego projektanta jest ogromną reklamą. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać, aż spódnice wyprzedadzą się tak szybko jak świeże bułeczki!

Magda, trzymamy kciuki!Hi Paris my love! #dinner#with#my#baby#special#night#costes#pfw#magdabutrym#ss15#balenciaga#fashion

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @m.butrym onThank you @hairfinity for having us! Congrats on the London launch! #HairfinityTakesLondon

Una foto publicada por Kim Kardashian West (@kimkardashian) on


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!