Polska edycja Harper's Bazaar świętuje swoje 1. urodziny!

przejdź do komentarzy
harper's bazaar harper's bazaar/

Gratulujemy!

To już rok od momentu, gdy na rynku pojawiło się pierwsze polskie wydanie Harper's Bazaar! Magazyn 7 kwietnia będzie świętował hucznie swoje pierwsze urodziny.

Przez ostatni rok czasopismo nie zawodziło ani artykułami publikowanymi na jego łamach, ani sesjami na wyjątkowo wysokim poziomie. Nie da się ukryć, że zyskało ono wiele wiernych czytelniczek - ponad 225 tysięcy!

Polska edycja jest kolejną kontynuująca 146-letnią tradycję magazynu. Został on założony w 1867 roku w Stanach Zjednoczonych przez braci Harper. Przez następne dziesiątki lat rozwijał się, tworzył nowe redakcje na całym świecie. W marcu 2013 roku dołączyła do nich i ta mieszcząca się w Polsce.

Przypomnijmy, że gwiazdą kwietniowego numeru została Magdalena Frąckowiak.


Urodziny Harper’s Bazaar Polska odbędą się w budynku Ufficio Primo, w Warszawie. Patronem pokazu mody zorganizowanego z tej okazji jest Dom Handlowy Vitkac. Pozostałymi partnerami wydarzenia są: restauracja Flaming & Co, Cisowianka Perlage, Moët & Chandon, Hennessy, Belvedere, Croatica, Kevin Murphy i marka kosmetyczna Dior.

Mamy dla Was zdjęcia z urodzinowej sesji z topmodelką w roli głównej i galerię z okładkami polskich numerów magazynu. Pamiętacie je wszystkie? Która jest wg Was najlepsza?

Polska edycja Harper's  Bazaar świętuje swoje 1. urodziny!

Polska edycja Harper's  Bazaar świętuje swoje 1. urodziny!

Polska edycja Harper's  Bazaar świętuje swoje 1. urodziny!

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!