Polska Barbie kłóci się z chirurgiem plastycznym: "widzimisię" pani doktor...

przejdź do komentarzy
barbie barbie/Instagram (anella_an_) / Pytanie na śniadanie

Słyszałyście już o aferze?

Wydaje nam się, że tej Pani nie trzeba jakoś specjalnie przedstawiać. Anella, określana przez siebie jako polska Barbie, zrobiła ostatnio spore zamieszanie, nie tylko w social mediach, ale również w telewizji. Plan był prosty - trafić ja języki wszystkich. Śmiało możemy powiedzieć, że został zrealizowany, chociaż niekoniecznie w pozytywnym słowa znaczeniu.

ZOBACZ: WIELKIE WOW! MUSICIE ZOBACZYĆ BOSKĄ KOLEKCJĘ BIZUU X BARBIE!

Anella korzysta ze swojej popularności i chętnie przyjmuje wszelkie zaproszenia do śniadaniówek. Ostatnio pojawiła się w TVN, na odpowiedź TVP nie trzeba było czekać zbyt długo. O ile występ w Dzień dobry TVN można określić jako grzeczny, w Pytaniu na śniadanie celebrytka rozpętała prawdziwą burzę.

O co chodzi? Tematem rozmowy był oczywiście jej wygląd oraz uzależnienie od operacji plastycznej. Na kanapie obok Anelli zasiadła dr Joanną Kurmanow, która jest chirurgiem plastycznym. Pani doktor, zgodnie z prawdą, stwierdziła, że umie powiedzieć "nie", gdy jej pacjentki chcą przesadzić z planowanym zabiegiem. Wypowiedź ta bardzo zirytowała modelkę.

- Zabiera pani sobie pieniążki, i pieniążki, które mogą trafić do polskiego budżetu. Wtedy te osoby znajdują chirurga w Polsce, a jeżeli nie, wydają te pieniądze za granicą - stwierdziła Anella.

Kurmanow wyjaśniła jej, że najbardziej zależy jej nie na pieniądzach, a na zadowoleniu i zdrowiu swoich pacjentów, czego Anella zdecydowanie nie potrafiła przyjąć do wiadomości. Po powrocie do domu postanowiła kontynuować dyskusję w swoich social mediach.

- Pani doskonale uniknęła odpowiedzi na pytanie - wykonuje implanty o wielkości 300 cc, ale o wielkości 600 cc nie wykona, bo takie jest "widzimisię" pani doktor, mimo iż obydwie operacje mogą grozić chociażby sepsą, innymi, ja już wspomniałam komplikacjami, a nawet śmiercią. Tak stwierdziła pani doktor - zatem, gdzie tu logika? Czy moi chirurdzy są gorsi od pani chirurg "Loczek"? Wątpię, żyję i mam się dobrze - napisała.

- Czuję się urażona przez panią doktor, która chciała usilnie weprzeć mi brak wiedzy na temat tego, jak postępuję. Natomiast to pani chirurg, jak to powiedziała - na szczęście nikt do niej nie wraca, może właśnie dlatego, że efekty operacji tej pani nie są satysfakcjonujące - dodała.

ZOBACZ: BARBIE VS. PRZETAKIEWICZ RUNDA 2. - ANELLA ATAKUJE JOANNĘ!

Materiał video znajdziecie TUTAJ.












Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!