Polscy projektanci i uczestniczki TOP Model dla WOŚP

przejdź do komentarzy
woŚp 2014 woŚp 2014/shopstory.pl

W akcję Czerwona sukienka zaangażowali się m.in. Łukasz Jemioł, MMC i Pajonk.

Moda w szczytnym celu - takie akcje wspieramy całym sercem!

„Czerwona sukienka” to wyjątkowa akcja charytatywna Shopstory i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której celem jest zbiórka pieniędzy przeznaczona w tym roku „na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów”.

Do udziału w projekcie, Shopstory zaprosiło czołówkę polskich marek modowych: Hector & Karger, Łukasz Jemioł, Małgorzata Czudak, MMC Studio oraz Pajonk. Ich zadaniem było przygotowanie własnych interpretacji czerwonej sukienki i przekazanie jej na aukcje Allegro. Niektóre projekty powstały specjalnie na potrzeby akcji, inne pochodzą z niedostępnych jeszcze w sklepach kolekcji lub do nich nawiązują.

Dodatkowo, w akcję udało się zaangażować uczestniczki programu Top Model: Magdę Roman, Renatę Kurczab, Zuzannę Kołodziejczyk, Anią Cybulską oraz Emilię Pietras, które obecnie związane są z agencją D'Vision.

Pamiętajcie, że w aukcje może się włączyć każda z Was. Studniówka tuż tuż, a dzięki kreacji od topowego projektanta będziecie miały szansę zawalczyć o tytuł królowej balu. Naprawdę warto!


Polscy projektanci dla WOŚP

Polscy projektanci dla WOŚP

Polscy projektanci dla WOŚP

Polscy projektanci dla WOŚP

Polscy projektanci dla WOŚP

Polscy projektanci dla WOŚP

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!