Polki chcą korzystać z zabiegów medycyny estetycznej [VIDEO]

przejdź do komentarzy
operacje plastyczne operacje plastyczne/StarStock/Newseria

Zaskoczone?

Polki przywiązują ogromną wagę do swojego wyglądu i uważają, że niezależnie od zasobności portfela kobiety powinny o siebie dbać. W sumie nas to nie dziwi. Nieco zaskoczył nas jednak fakt, że coraz więcej pań chce korzystać z zabiegów medycyny estetycznej. Tak wynika z badań, które zostały przeprowadzone przez TNS Polska na zlecenie Kliniki Medycyny Estetycznej ESTELL.

ZOBACZ TEŻ: SZOK! TA DZIEWCZYNA ZMARŁA PO ZABIEGU WYPEŁNIANIA ZMARSZCZEK

Z menadżer ds. rozwoju biznesu kliniki rozmawiali ostatnio dziennikarze agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

– Z badań jednoznacznie wynika, że według Polek młody wygląda bierze się głównie z dbania o siebie. I tu są różne sposoby. Co piąta Polka deklaruje, że w przeciągu 2–3 lat będzie chciała skorzysta z zabiegów medycyny estetycznej – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Małgorzata Słupska-Mądry, menadżer ds. rozwoju biznesu Klinika Medycyny Estetycznej ESTELL.

Polki chcą korzystać z zabiegów medycyny estetycznej [VIDEO]

Zdecydowana większość kobiet korzystających z takich zabiegów poleciłaby je swojej koleżance. Z jakich dobrodziejstw medycyny estetycznej korzystają najchętniej Polki?


– To jest bardzo szeroki wachlarz zabiegów. Oczywiście nie tylko na twarz, lecz także na ciało, wchodzi w to też ginekologia estetyczna. Na pewno najbardziej popularnymi zabiegami są tzw. wypełniacze, czyli preparaty na bazie kwasu hialuronowego, które powodują nawilżenie skóry, dzięki czemu wygląda ona świeżo i promiennie. W przypadku ciała jest to oczywiście walka z cellulitem, który w tej chwili jest już takim cywilizacyjnym utrapieniem pań, ale walczymy z nim skutecznie – podkreśla Małgorzata Słupska-Mądry.

Polki chcą korzystać z zabiegów medycyny estetycznej [VIDEO]

Motywy działania są róże, jednak najczęściej spotykanymi tłumaczeniami są...

– 88 proc. pytanych pań tłumaczy, że robi to dla siebie po to, żeby się lepiej czuć, lepiej wyglądać, świeżo. Tylko 19 proc. deklaruje, że robi to dla mężczyzny – mówi Małgorzata Słupska-Mądry.

Spodziewałyście się takiej otwartości wśród Polek?

Polki chcą korzystać z zabiegów medycyny estetycznej [VIDEO]

Polki chcą wyglądać młodo i atrakcyjnie. 20 procent z nich w najbliższym czasie zamierza skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej! #uroda

Posted by Zeberka.pl on 19 luty 2016Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!