Polka została mistrzynią świata bikini fitness!

przejdź do komentarzy
hanna garboś hanna garboś/Facebook

"Jeżeli trafi nam się chociaż jeden "wolny" miesiąc, to jemy pierogi albo kopytka!"

Hanna Garboś na ostatnich Mistrzostwach Świata w Fitness w Kanadzie została mistrzynią świata w kategorii bikini fitness. Ale to nie wszystko! Jej partner, Grzegorz Płaczkowski, na tych samych zawodach zdobył srebro! Czy to najbardziej wysportowana para w Polsce?

ZOBACZ: IZABEL GOULART - NAJBARDZIEJ WYSPORTOWANA MODELKA ŚWIATA?

Partnerzy pojawili się już w Dzień dobry TVN. Opowiadali o swoich przygotowaniach, diecie i o samym konkursie.

W tej kategorii oprócz tych znakomitych proporcji, które trzeba mieć, wypracowanego ciała, również jest ważna prezencja na scenie. Oceniane jest wszystko: włosy, makijaż, dobór stroju, uroda. Ogólnie - całokształt. Trzynaście lat tańczyłam taniec towarzyski i faktycznie, bardzo to teraz procentuje. Na scenie czuję się swobodnie - opowiadała Hania.

Jakie wyrzeczenia trzeba ponieść, aby osiągać sukcesy w tej dyscyplinie?

Stosujemy odpowiednio zbilansowaną dietę, każdy posiłek jest odpowiednio wyliczony. Jest to dieta wysokobiałkowa. W ciągu roku mamy dwa sezony startowe. Przygotowanie do jednego sezonu to około 6 miesięcy, więc jeżeli trafi nam się chociaż jeden "wolny" miesiąc, to jemy pierogi albo kopytka! - powiedział Grzegorz.

Nasze dni są podporządkowane pod posiłki, nie możemy zjeść niczego przypadkowego na mieście, wszędzie nosimy swoje pudełka. Organizm domaga się jedzenia co trzy godziny, a w okresie przedstartowym już po godzinie-dwóch czujemy głód. Do kina również chodzimy ze swoimi pudełkami! - dodała mistrzyni.

Cały wywiad znajdziecie TUTAJ.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!Post użytkownika Hania Garboś.Post użytkownika Hania Garboś.Post użytkownika Hania Garboś.Post użytkownika Hania Garboś.Post użytkownika Hania Garboś.Post użytkownika Hania Garboś.Post użytkownika Hania Garboś.Post użytkownika Hania Garboś.

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!