Podziel się pięknem w te Święta!

przejdź do komentarzy
podziel się pięknem ze wszystkimi podziel się pięknem ze wszystkimi/materiały prasowe

Weź udział w akcji "Podziel się pięknem" i wesprzyj podopiecznych Fundacji TVN "nie jesteś sam"!

Czy marzyłaś kiedyś o tym, by nie tylko w Święta stać się choć na chwilę Świętym Mikołajem? Tak? Teraz to pragnienie jest na wyciągnięcie ręki! Jak to możliwe? A za sprawą czterech urodowych marek: L’Oréal Paris, Garnier, Mixa i Maybelline New York, które w ten świąteczny i magiczny czas postanowiły po raz pierwszy w historii zjednoczyć swoje siły i co za tym idzie, wspólnie wesprzeć Fundację TVN „nie jesteś sam”. Jeśli więc i ty chcesz tak jak Mikołaj podarować uśmiech wielu dzieciom, kup produkty tych czterech marek lub wyślij kartkę świąteczną poprzez stronę www.PodzielSiePieknem.pl. Dzięki tym działaniom wspomożesz Fundację i uczynisz świat piękniejszym!

Wyślij kartkę i wspomóż podopiecznych Fundacji TVN „nie jesteś sam”

Mateusz Stankiewicz, Łukasz Pęcak, Magda Wunsche i Łukasz Pukowiec to czołowi polscy fotograficy, którzy tworząc wyjątkowe świąteczne kartki dla L’Oréal Paris, Garnier, Mixa i Maybelline New York oddali unikalny klimat marek. Każdy, kto za pośrednictwem strony www.PodzielSiePieknem.pl wyśle swoim bliskim jedną z czterech kartek bożonarodzeniowych, będzie mógł wesprzeć podopiecznych Fundacji TVN „nie jesteś sam”. Każda wysłana kartka to dodatkowe wsparcie zasilające konto Fundacji. Aplikacja dostępna będzie na stronie do 24 grudnia tego roku.

Podziel się pięknem w te Święta!


Kupując – pomagasz

W ramach podjętej z Fundacją TVN „nie jesteś sam” współpracy, część środków ze sprzedaży produktów L’Oréal Paris, Garnier, Mixa i Maybelline New York przekazana zostanie na pomoc podopiecznym Fundacji. Sprzedaż produktów biorących udział w akcji potrwa do końca grudnia, a oficjalne ogłoszenie dotyczące wysokości wsparcia finansowego dla Fundacji udzielonego przez L’Oréal Paris, Garnier, Mixa oraz Maybelline New York zostanie podane w styczniu 2016 roku na antenie Dzień Dobry TVN.

Święta to wyjątkowy czas w roku, kiedy pięknieje świat dookoła nas, a my pragniemy spędzać czas z bliskimi i dzielić się z nimi, tym, co najpiękniejsze. Aby podkreślić wyjątkowość tego czasu, L’Oréal Paris, Garnier, Mixa i Maybelline New York po raz pierwszy w historii wspólnie połączyły siły, aby podzielić się pięknem i wesprzeć potrzebujących. Zachęcamy wszystkich, aby odwiedzili stronę www.PodzielSiePieknem.pl i przesłali swoim bliskim wyjątkową kartkę świąteczną. Każda wysłana kartka to dodatkowa złotówka, która trafi na konto naszego partnera – Fundacji TVN „nie jesteś sam”. Zachęcamy też do kupowania produktów L’Oreal Paris, Garnier, Maybelline New York i Mixa w okresie świątecznym – część dochodu uzyskanego z ich sprzedaży zostanie również przekazana podopiecznym Fundacji. Mamy nadzieję, że dzięki tym konkretnym gestom uda nam się uczynić świat choć odrobinę piękniejszym.” – mówi Anne Deubreil-Machet, Dyrektor Generalna, Dział Szerokiej Dystrybucji L’Oréal Polska.

Od początku grudnia w stacji TVN emitowany będzie także spot dotyczący współpracy czterech marek z Fundacją TVN „nie jesteś sam”, zachęcający do wsparcia jej podopiecznych.


Fundacja TVN "nie jesteś sam" powstała przede wszystkim po to, aby pomagać ludziom w potrzebie. Cieszymy się, że w tegoroczne Święta otrzymaliśmy tak ważne wsparcie od czterech pięknych marek L’Oréal Paris, Garnier, Mixa i Maybelline New York. Długo rozmawialiśmy o tym, co możemy zrobić dobrego. W styczniu odbędzie się uroczyste podsumowanie całej akcji, a środki przekazane przez marki trafią do naszych podopiecznych. Jestem przekonana, że ta współpraca to początek dłuższej kooperacji Fundacji TVN „nie jesteś sam” i wyjątkowych czterech marek, które postanowiły ją wesprzeć. Mam nadzieję, że razem uda nam się zrobić wiele pięknego.” – mówi Dominika Świerczewska, Członek Zarządu, Dyrektor Biura Fundacji TVN.

Zobaczcie także zdjęcia z konferencji "Podziel się pięknem ze wszystkimi"!

Podziel się pięknem w te Święta!
Konferencja czterech marek: L’Oréal Paris, Garnier, Mixa i Maybelline New York "PODZIEL SIĘ PIĘKNEM ZE WSZYSTKIMI" zgromadziła bardzo liczne grono gości [fot. W. Kosińska]

Podziel się pięknem w te Święta!
O wyjątkowej akcji świątecznej oraz współpracy z Fundacją TVN "nie jesteś sam" opowiadała Anne Machet-Dubreuil, Dyrektor Generalna Działu Produktów Szerokiej Dystrybucji, L'Oréal Polska [fot. W. Kosińska]

Podziel się pięknem w te Święta!
Konferencję "PODZIEL SIĘ PIĘKNEM ZE WSZYSTKIMI" prowadziła Magda Mołek [fot. W. Kosińska]

Podziel się pięknem w te Święta!
Beata Iwanienko, L’Oréal Polska, Koordynator programu „Sharing Beauty With All”, Magda Mołek, prowadząca konferencję, Anne Machet-Dubreuil, General Manager Działu Produktów Szerokiej Dystrybucji L’Oréal Polska i Dominika Świerczewska, Członek Zarządu i Dyrektor Biura Fundacji TVN „nie jesteś sam” [fot. W. Kosińska]

Podziel się pięknem w te Święta!
Od lewej: Aneta Osęka, Beata Iwanienko (L'Oréal), Dominika Świerczewska (Fundacja TVN „nie jesteś sam”), Anne Machet-Dubreuil, Katarzyna Lewko-Jasińska, Monika Masewicz, Paulina Kaczmarek-Kubicka oraz Maciej Sokołowski (L'Oréal) [fot. W. Kosińska]


Advertisement

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!