Podwójne sztuczne rzęsy czyli nowa moda

przejdź do komentarzy
shu uemura shu uemura/Shu Uemura

Czy zdobędzie szersze uznanie? <br /> <br />

Jak donosi DailyMail, ostatnim hitem na wyspach wśród znawczyń trendów jest noszenie dwóch (lub więcej) kępek sztucznych rzęs, tak, by uzyskać jak najbardziej wyrazisty efekt.

Zaczęło się od dwóch finalistek popularnego programu X Factor - Katie Waissel i Cher Lloyd, które w programie nosiły ogromne, pogrubione rzęsy z ozdobami. Spodobało się to dziewczynom w całym kraju i tak zaczął się szał na doklejane kępki. Jak podaje znana sieć Superdrug, sprzedaż tego typu produktów wzrosła u nich o ponad 30 procent.

Efekt do tej pory akceptowany z okazji imprezy lub święta, gości teraz na ulicach jako codzienny element makijażu. Dziewczyny chcą uzyskać ekstremalne spojrzenie, najlepiej długotrwały efekt, stąd wielką popularność zdobyły w ostatnim czasie zabiegi przedłużające i zagęszczające rzęsy oraz doklejane włoski, które trzymają się dłużej niż przeciętnie bo aż około miesiąca.

Oczywiście eksperymenty ze sztucznymi rzęsami to nic nowego w świecie modelingu, jednak tym razem dotyczy to nie specjalnych sytuacji jak pokazy, lecz znacznie większego kręgu kobiet.


Finalistki X Factor prezentują swoje ekstremalne rzęsyNa sztuczne rzęsy z piórek zdecydowała się m.in. Agyness Deyn


Jeżeli szukacie sztucznych rzęs dla siebie, różne modele dostaniecie np. na Allegro – fantazja jest praktycznie nieograniczona:

Oto kilka dostępnych modeli -


Cena 30zł, dostępne
TUTAJ

Cena 36zł, dostępne TUTAJ

Cena 28zł (Elise) i 39zł (w trzech kolorach), dostępne

TUTAJ i TUTAJ

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!