Podstawowy błąd, który popełniasz aplikując podkład. Zapominasz o tym etapie?

przejdź do komentarzy
podkłady podkłady/© iStock

Unikaj go, a stworzysz wyjątkowy makijaż.

Żadna z nas nie ma czasu czytać dokładnie instrukcji obsługi kosmetyków do makijażu. Okazuje się, że jest to ważniejsze, niż myślisz. Ignorując instrukcję, możesz całkowicie zrujnować wszystkie etapy pielęgnacji skóry, do których przecież tak się przykładasz. Tę zasadę łamie wiele kobiet. Jest banalna, jednak ma duży wpływ na wygląd makijażu.

Jedna z internautek wypowiadająca się na forum urodowym zauważyła ogromną różnicę w makijażu po tym, kiedy pewnego dnia odkryła, że na jej podkładzie widnieje instrukcja: "wstrząsnąć przed użyciem". Według niej podkład bez wstrząśnięcia wygląda na skórze jak maska. Kiedy zastosowała się do instrukcji, różnica była kolosalna.

ZOBACZ TEŻ: TEN DROGERYJNY PODKŁAD JEST BESTSELLEREM WE WSZYSTKICH KRAJACH!

Inna użytkowniczka przeżyła podobną historię ze swoim ukochanym podkładem Fenty Beauty. Stosowała go od dawna, jednak kiedy przez przypadek wstrząsnęła butelką i naniosła podkład na skórę, była przerażona. Nie zdawała sobie sprawy, że do tej pory stosowała go źle!

Internautki zaczęły masowo potrząsać butelkami. Wiele z nich utwierdziło się w przekonaniu, że to najważniejszy etap w aplikacji podkładu. Warto pamiętać również o przechowywaniu podkładów w odpowiednim miejscu. Te odkładane na półkę na wiele tygodni po prostu zmieniają kolor.

ZOBACZ TEŻ: 4 RZECZY, KTÓRE POWINNAŚ WZIĄĆ POD UWAGĘ, WYBIERAJĄC PODKŁAD

Wy też zapominałyście o tym etapie?

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (3): sortuj
 • gość 24-07-18, 00:16 cytuj
  Proponuję wstrząsnąć piszącego redaktora.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • gość 23-07-18, 19:20 cytuj
  Ten por.tal to dno. Albo g.alerie, albo błędy ortograficzne, albo lokowanie produktu pod płaszczykiem napisania artykułu. Reasumując, traktujecie czytelniczki jakby były ułomne. Ostatni raz tu jestem :-/
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • gość 23-07-18, 15:58 cytuj
  Kto do cholery pisze te artyluly? "Zapominasz o tym etapie? Unikaj go, a stworzysz makijaz...". Czyli napisaliscie, ze unikac etapu, ktory pomijamy, czy nie wstrzasac. Piszcie z sensem.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!